Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honaposan szolo?

2 honaposan szolo?

Figyelt kérdés

A vedoneni tegnap mondta, hogy ma kezdjem el adni a babanak a szolot, hogy fémszűrő hálòn átpréselem a szőlőt, és 4 kiskanallal adjak ma neki, holnap 8 , aztan , 16 es igy tovabb.

Szőlőlevet sikerült gyártanom.

Szerintetek ez igy ok? Nem tul korai?

Persze nem tetszett a babanak...


2012. nov. 7. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Te is olyan vagy anyuci, h bármit mond a védőnő, nem gondolkodsz el rajta!? 2 hónaposan szőlőlé??? legkorábban 4 hónaposan is almalével szoktak indítani. A szőlőlé:

1. nagyon cukros

2. nagyon nehezen tudja egy babagyomor emészteni, főleg 2 hónaposan!

2012. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még korai és teljesen felesleges. Én nem adtam semmit 4-5 hónapos koráig, de akkor sem akart elfogadni semmit, 7-8 hónaposan már elfogadta amikkel kínáltam.

Most 15 hós, minden eszik, mindent szeret, tényleg! :)

2012. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nagyon korai... ráadásul a hozzátáplálást almával szokták kezdeni, azután őszibarack. A szőlőtől az én fiamnak fáj a pocija, ha azt eszek és még meg is hajtja! (szopizik)A Te babád szopizik? Ha igen akkor bőven ráértek a hozzátáplálással 6 hónapos koráig. Ha tápszeres akkor korábban 4-5 hónapos korában kell elkezdeni. Furcsa a védőnőd... Én nem adnám a babámnak!
2012. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell így letámadni valakit, szerintem nem ezért tette fel a kérdést (elsőnek üzentem) 12:21-es vagyok.
2012. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korai még bármit is adni a babának anyatejen/ tápszeren kívül. Ezeken kívül semmi másra nincs még szüksége, sőt nem is érett eléggé a bélrendszere, nem tud ilyesmit feldolgozni.

Kedves Kérdező, nem a Te hibád, a védőnőről meg megvan a véleményem:(...

2012. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mi ez az általánositas, hogy te olyan vagy... Ha nem gondolkodnék el rajta, akkor talán nem tettem volna fel a kérdést.

Azért köszönöm a választ:)

2012. nov. 7. 12:41
 7/15 A kérdező kommentje:
Anyatejes baba
2012. nov. 7. 12:57
 8/15 anonim ***** válasza:

5ös vagyok

Ha anyatejes, akkor főleg ne adj neki még semmit:). Egészséges csecsemőnek egészséges anyával 6 hónapos koráig az anyatej igény szerinti szoptatás esetén minden szükségletét fedezi:).

2012. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 8asnak igaza van. Olvasd el ezt: [link] Itt sok kérdésre kaphatsz választ! :)
2012. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Felhivtam hogy szerintem tul korai, es beszelt a gyerekorvosommal, aki mar kb 60 éves...

Azt mondtak adjam neki mindenkeppen.


Kovetkezo javalat: 30 ml kamillateaba rakjak 20 ml szolo vagy almalevet.

Ezt 3 hetig, utanna mar pepeset.

Azert mondtak mert eddig minden nap produkalt ...

Es egy hete csak 3 naponta.

Azt mondtak hogy a tejet felszivja a kis belrendszere...

Hat ehhez mit szoltok?

2012. nov. 7. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!