Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért mondják, hogy hazudok?

Mért mondják, hogy hazudok?

Figyelt kérdés

A minap elkísértem barátnőmet terhesgondozásra.22 hetes terhes. Nekem van egy 7 hónapos kislányom ő itthon maradt apával.Tartottak egy apa-lánya napot, én meg barátnőztem :)!

Nos beszélgettünk ott a kismamákkal és szinte mindenki már a második babáját várta szóval elkezdtünk a gyerekeinkről beszélgetni..Rengeteget kellett várni úgyhogy sokat beszélgettünk.A mozgásfejlődésről volt szó és barátnőm elkezdte dicsérni a kislányomat, hogy milyen ügyes.Hogy már 5 hónaposan felállt és, hogy rá két hétre ült.Na olyan nincs meg ilyeneket mondtak..Olyan rosszul éreztem magam. Mondtam is barátnőmnek, hogy minek mondta ezeket.Mindenki gyerekéről szó volt.Nem csak az én kislányomról.Inkább hallgattunk volna.Viszont ezt nem értem, hogy én mért nem beszélhetek a kislányomról a nélkül, hogy lehazugoznának..Itt gyakorin is ez megy amúgy.


2012. nov. 7. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés most arról szól, hogy jaj de megsértettek téged? Vagy arról, hogy milyen nagyszerű a kislányod?


Őszintén. Nem mindegy? Pár óra volt az életedből, többet sosem fogod látni azokat a szülőket, akik kétkedtek szavaidban. Csendben örülj, hogy gyereked ügyesebb, mint más hasonló korú. Ennek normális esetben örül az ember és nem kiakad. Kell ennél jobb visszajelzés, hogy ügyes a lányod?

2012. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nem az az általános, hogy egy baba 5 hónaposan feláll, sőt, mondhatni, ritka mint a fehér holló.

Bár, ha itt elolvasom egy témába vágó kérdés hozzászólásait, akkor abból az derül ki, hogy az a nemnormális, ha 1 évesen áll csak fel egy baba.

2012. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Mert akkor ott valami nagyon nem stimmel,a korai mozgásfejlődés feszes izmokkal jár, Én tuti megnézetném szakemberrel.
2012. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem ez volt az első eset, hogy cinikus mondatokat kapok. Ezért nem akartam forszírozni. Nem értem mért ilyenek az anyukák.Hiszen anyukák basszus, felnőtt emberek.Mégis olyanok, mint a gyerekek az oviban sokszor.

Kedves utolsó! Elfogadom a véleményedet, de a kislányom az édesapjától örökölte ezt a dolgot.Ő is gyorsabb volt a társainál.Véleményem szerint a feszes izomzat még pici korban a fordulásnál jön ki és nem a felállásnál már.7 hónapos múlt és oldalazva lépeget nem hiszem, hogy feszes izomzattal ezt meg tudná tenni.

Köszönöm a válaszokat.Ja és én senkit nem pontoztam előre jelzem!

2012. nov. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!