Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neogranormon termékekről...

Neogranormon termékekről tapasztalat? Ezeket már újszülött kortól lehet használni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket, a popsikrémet és a sima neogranormon kenőcsöt használhatod újszülött kortól, a fürdetőben nem vagyok biztos, szerintem azt ne használd újszülöttnek, max. 2-3 hós kortól
2012. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is sokat használom a Neogranormon termékeket, főleg az új popsikrém szerintem nagyon jó. És persze a classic Neogranormon kenőcs, ha piros a popsi. Szerintem lehet újszülött kortól.
2012. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban Neogranormon fürdetővel fürdették a csecsemőket,tehát biztos,hogy lehet újszülöttkortól alkalmazni.
2012. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ezekben gondolkodom,mert a johnsonsról már sok rosszat hallottam. Igaz,még van a gyógyszertári kencékből,de ha elfogytak,akkor jó lenne ezt használni. Popsitörlőnk ilyen,jó az illata és biztos,hogy gyengéd is,mert amit előtte használtunk attól piros volt a feneke. Utolsó,jó kis kórházatok lehet,ha ilyen márkás cuccokat használnak :)
2012. nov. 7. 13:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem rosszak szerintem, viszont a popsikrémtől sajnos kiütéses lett a kislányom, úgyhogy abból frezydermet kell használnom. Az mindig megnyugtatja a bőrét.
2012. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fürdetőjét használtak, mert ekcéma gyanús, nagyon száraz volt a bőre a kisfiamnak. Tökéletesen helyre jött tőle, úgyhogy jó szívvel ajánlom! Pumpás változat, így könnyebb használni!
2012. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocs, használtuk, nem "használtak"! :)
2012. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket. A tubusos kenőcsöt már régóta használtam gyantázás után, és mióta megszületett a kislányom, azóta nála is használom, ha pirosabb a popsija, vagy megkarmolja magát. A DM-ben vettem az új tégelyes popsikrémjüket és az zseniális:) Szerintem a legjobb az összes között.
2012. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tubusos kenőcsöt akkor használom, ha pirosabb a popsija és minden pelenkázás után az új tégelyes Neogranormont használom. Szerintem nagyon jók.
2012. nov. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Golan Trevize ***** válasza:
A popsitörlő is nagyon jó.
2012. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!