Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lelkiismeret furdalásom van....

Lelkiismeret furdalásom van. Miért kiabáltam vele?

Figyelt kérdés
7 hónapos kislányom ma nagyon nyűgös, szinte egész nap sír. Alig tudok tőle valamit csinálni. Az előbb már elszakadt a cérna, és rákiáltottam. Olyan keservesen el kezdett sírni, rögtön megsajnáltam. Felvettem rögtön és hozzám bújt úgy sírt tovább. Annyira megbántam, hogy kiabáltam vele, hogy még sírtam is. Most itt játszik mögöttem a földön, előbb ránéztem és csak mosolygott rám, de ha ránézek mindig eszembe jut, hogy kiabáltam vele. Rossz anyának érzem magam most. Másnál is volt ilyen??
2012. nov. 7. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

7 hónaposra kiabálni?!Ő még nem érti úgysem,felesleges szerintem.

Én szoktam kiabálni a kisfiamra de olyan 2 évesen kezdtük mikor már elkezdett akaratos lenni,akkor már néha előfordult de pár hónaposan nem.

2012. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vele kiabálni én sem, mint írtam meg is bántam, csak már annyira ideges voltam, hogy még wc-re sem tudtam elmenni tőle.....
2012. nov. 7. 12:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne legyen furdalásod, fogsz még sokat kiabálni rá. Én is rosszul érzem magam ilyenkor, mert szegény ilyenkor megijed. Ettől még jó anya vagy. Nehéz néha megállni, de majd máskor ügyesebb leszel, és elmagyarázod neki komoly szavakkal, hogy érezze, mi helyes és mi nem.
2012. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
elszakadt a cérna, az anya is ember. Másnál is volt ilyen, nyugi.
2012. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Rákiáltottam 7.5 hónapos babámra, ő meg elkezdett mosolyogni, aztán látta hogy én komoly maradtam és elkezdett sírni. Én is elkezdtem a sírást hogy hogy is lehetek ilyen hülye. Ők még nem értik. :(
2012. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami front van akkor, mert én is rákiabáltam a kislányomra, mert minden ételt ledobott a csempére. Ő is sírt, magamban én is utána. Szégyellem magam nagyon!
2012. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó,lesz még ilyen,ne aggódj,nálam is volt.Lelkifurdalás is,végigmentem én is ezen.

Emberből vagyunk,nem gépből.

:)

2012. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyi ilyen helyzet lesz még, mert ember vagy, akinél néha elszakad a cérna. Ha valaki azt mondja, vele ilyen sosem történt az hazudik. Nem ettől leszel rossz anya, ahhoz azért jóval több kell. Gondolkodj fordítva. A gyereked sem lesz rossz gyerek csak azért mert egyszer-kétszer rosszaságot csinált.
2012. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
mert emberbol vagy, en is volt hogy rakialtottam, sot olyan is hogy betettem a kisagyba egy elmentem a szobabol 10-ig szamolni, mert mar nem birtam, pedig a szeparacios szorongas kellos kozepen voltunk, de ha nem igy teszek talan fel is robbanok, persze o meg jobban sirt, engem meg gyotort a lelkiismeret, de ezer puszit kapott utanna.
2012. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na hát csatlakozom a sorba! Az én 2 hónapos kisfiam is borzasztó nyűgös ma, egész nap csak vígasztalhatatlanul sír. Bizony volt 10 másodperc szünet a vígasztalás közben. Én ugyan nem kiabáltam rá de már annak a határán voltam. Szépen felöltöztettem és kimentünk a levegőre. 11 hónap után elszívtam egy szál cigit mert úgy voltam vele hogy vagy idegösszeomlást kapok vagy ez. Bejöttünk utána szépen elaludt, én is megnyugodtam és pihentem kicsit. Lelehet pontozni. De inkább az utóbbit választottam mint hogy mindketten bőgjünk órákig.
2012. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!