Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 és fél éves kisfiam ha...

2 és fél éves kisfiam ha nagyon sír akkor öklendezik és hány. Más is van így?!

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez normális. Amikor a kisgyerekek felstuffolják magukat, van ilyen. De tudom, hogy ijesztő tud lenni.

Egy könyvben olvastam, ami az egyedül alvásra tanítja a kicsiket, hogy még akkor se vegyük ki az ágyból az ordító, öklendező gyereket, ha hányásig fajul a dolog.

Kicsit brutál szerintem, én biztosan nem tudnám ott hagyni, de legalább annyit tanultam ebből a mondatból, hogy nem kell megijedni.

2012. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Amikor még mi is kicsit voltunk, a felnőttek sokszor mondtak, hogy ne sírjunk annyira, mert hányni fogunk.
2012. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ez normális. Az én fiam elmúlt kettő, és ha nagyon belelovalja magát a hisztibe öklendezik. Múltkor beteg volt, nyűgös, és bepisilt az ágyba. Ki akartam cserélni az ágyneműt, annyira ordított, hogy ő most azonnal lefekszik, hogy mindkettőnket végighányt. A gyerekorvos szerint is ez inkább a sírás, mint a betegség miatt volt. Azt mondta, ez jellemző az ilyen kicsikre, mármint hogy hányásig sírják magukat bizonyos esetekben.
2012. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!