Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehéz kakilás! Segitenétek,...

Nehéz kakilás! Segitenétek, hogy tehetem könnyebbé? Bőv lent!

Figyelt kérdés
6 hónaposom alig tud kakilni, napok óta szenved vele, mikor nyomja, a végén már sir, és elég kemény is a kakija! Néha alig jön neki valami. Mit adjak neki, hogy könnyebb legyen? Nagyon szépen köszönöm aki válaszol!
2012. nov. 7. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia.Nekükn a natúr joghurt meg a sütőtöklé vált be.
2012. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet neki natur joghurtot adni? A sütötöklé nem jött be, már próbáltam. Attól csak más szinű lett a kaki, de ugyanolyan kemény.
2012. nov. 7. 13:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáltad már a barackot ,szilvát,vagy a cukros kamillateát?Nekünk ezek szoktak segíteni.
2012. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Joghurt szerintem 8 hótól mehet.
2012. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szilva,viz. Ha ezek sam hasznalnak,akkor laevolac.
2012. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Barackot próbáltam, de nem nagyon szereti. Szilvát és a kamillás teát még nem. Milyen szilvát? Bébiételes, vagy vegyek és turmixoljam le? És a kamilla teát lehet izesiteni?
2012. nov. 7. 13:08
 7/18 anonim ***** válasza:
joghurt meg nem , kicsi hozza, szilvale, vagy kap mar zoldseget, fozeleket? Ha igen akkor 100ml-re egy mokkaskanal olivaolaj kell bele, es nagyon jol lagyitja a kakit. Ha tapos, es regota van ilyen gond, akkor lehet en inkabb tapot valtanek. Esetleg probiotikum, az is sokat segit, de csak hosszutavu szedes utan.
2012. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mi az a laevolac?
2012. nov. 7. 13:08
 9/18 A kérdező kommentje:
3 és fél hós kora óta kapja a zöldséget, gyümölcsöt, vérszegénység miatt! Tápszeres 4 hós kora óta.
2012. nov. 7. 13:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha még nem evett szilvát,én üvegessel próbálkoznék:)A laevolacot nem ismerem idáig nem jutottunk ,gyümölccsel mindig sikerült rendbe hozni.:)
2012. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!