Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj, ha az 5...

Szerintetek baj, ha az 5 hónapos (még csak most tölti) babám csak napi 5x eszik, beleértve az éjszakai/hajnali szopizást is?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba, egy hónap alatt 320 grammot és 2,5 cm-t nőtt, és jókedvű baba, de képes lenne kihúzni 5 órát is szopi nélkül.Ha meg mellre teszem, alig bírja kivárni, hogy beinduljon a tej(leadó reflex), olyan mohó.
2012. nov. 7. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy ok. nekem a 4 hósom már régóta csak 5x eszik, de néha 4x csak.
2012. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kislányom is csak 5x evett 4-5 hónapos korától kezdve, és hajnalban nem is kelt enni.

Ha szépen fejlődik, akkor tök mindegy hányszor eszik egy nap.

De ha kevés a növekedés, akkor változtatni kell, és nem megvárni míg enni kér, hanem megkínálni máskor is. Ha nem fogadja el, akkor tényleg nem éhes, beletömni ilyen esetben meg nem lehet.

2012. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam jövő hétvégén tölti az 5 hónapot, anyatejes és csak 5x eszik (amikor nyűgös, akkor van hogy van még egy evés), jól fejlődik jókedvű. Bár a tegnapi front miatt 6 óra is eltelt két kaja közt.

Szerintem nem baj :)

2012. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gabszem ***** válasza:
enyém is csak 5x evett , de volt hogy csak 4x ,mert este 9-től reggel 9-10-ig is elaludt egyhuzamban és nem fért bele több evés a napba, ettől függetlenül havi 1 kilót hízott, szóval nem gond.
2012. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lányom 1 hónapos múlt,másfél hete már csak napi 5x eszik,bár tápszeres.ÉS másfél hete már alszik éjjel 8 órát is,és nem eszik több tápot elötte és ha felkel sem,igy most kevésbé hizott.Nem hiszem,hogy baj lenne ha csak ennyiszer eszik.
2012. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nittababy ***** válasza:
nekem a kislányom 5hónaposan napi négyszer evet és éjszaka nem evett egyszer sem!!ne aggódj nem baj!!
2012. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

persze, hogy elég ennyiszer, ha ő alakított így.


fél éves korig illik hízniuk havi 320at legalább, utána lelassul a hízás.

2012. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A 320 gramm az eddigi legkevesebb, már 3 hónapos korára megduplázta a súlyát, úgyhogy most ezt kicsit kevesellem. Ő alakítja így, pontosabban igyekszem 4 óránként mellre tenni, ha összejön és hajlandó enni, de van, hogy eltelik 4 és fél óra is két szopi között (ha átalussza az időt).
2012. nov. 7. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hetes és napi 5-6 alkalommal szopozik.
2012. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor természetes, hogy lassít, ha előtte ennyit hízott.

nagyon jól csinálja!

2012. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!