Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki shea vajat...

Használ valaki shea vajat kisbabájánál?

Figyelt kérdés
kisfiam ekcémás, shea vajat használok, nagyon bevált, enyhíti a tüneteket, DE egy gondom van vele. amit én vettem, az "darás" állagú. mindegyik 100%-os shea vaj ilyen? hiába olvasztom a kezemben+pelenkázásnál, mikor a 19 hónaposom ficereg, hogy siessek, akkor nincs is sok időm olvasztgatni a tenyeremben. tudna valaki ajánlani, hogy hol lehetne 100%-at venni, ami nem "darás" állagú? köszi
2012. nov. 7. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2 éve használok sheá-t, egy helyről szoktam rendelni, eddig még nem csalódtam benne. Teljesen sima az állaga, nem darás, de ha hidegebb a szoba hőmérséklete, nehezebben kenhető. De olyankor is pár pillanat alatt felolvad a tenyeremben, vagy a gyerek bőréhez érve.


Itt szoktam venni:

[link]


Az jutott még eszembe, hogy ha nagyon darás, vízfürdőben olvaszd fel, és egy fa keverőpálcikával keverd át sokszor amíg visszaszilárdul, akkor elvileg selymesebb lesz az állaga.

2012. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az igazi mind kemény sajnos. Nekem kakaóvajam van , de ha kályhára teszem 2p alatt felolvad-kenhető lesz.
2012. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt használom,és a fiamat is azzal kenem.Ami nekünk van,az is "darás",de pillanatok alatt szétolvad a tenyerembe.(persze ha nem hideg a kezem).És ez az igazi,100%-os shea vaj,ami "kemény".
2012. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, és kedves Elsőre hallgatva rendeltem arról az oldalról, és teljesen más az állaga mint amit eddig használtam. a darás amit használtam eddig, az nekem nem olvadt el teljesen a tenyeremben, és mindig maradtak a kisfiam bőrén szemek, de ez tök jó állagú. köszi a tippet!!
2012. nov. 11. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tetszik az új shea :)

(első)

2012. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!