Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónaposan nem késő elkezden...

17 hónaposan nem késő elkezdeni ringatóra járni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen agyalok az én fiam már 1,5 éves, nem tudom lenne e értelme vinni.
2012. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én jövő csütörtökön elviszem megnézzük. elvileg 0-3 éves korig van.

melyik városban laksz?

2012. nov. 7. 23:36
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem,én ismerek olyat,aki 2,5évesen vitte először.
2012. nov. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Tök mindegy.

A ringató az unatkozó anyukáknak van, nem a babáknak.

2012. nov. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én bp-i vagyok. (1es voltam)
2012. nov. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem az unatkozó anyukáknak van, ad egy zenei nevelést a gyereknek, rengeteg mondókát, éneket tanulnak meg, és közösségben is van.

Nem késő, mi jártunk a nagylánnyal is, és most a fiammal is járunk fél éves korától. Most 18 hós, és szereti.

Olyan ingerek érik, amik itthon nem .

Sok hangszer, hangok, ének. Persze, énekelek neki amennyire tudok, de alapvetően botfülű vagyok.:)

2012. nov. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A lányom 20 hónapos, most lesz a bölcsiben népitánc. Ami ekkora gyerekeknél megfelel kb egy Rngatónak. Ugrálnak, éneklés van, hangszerek, ilyesmi. Szóval szerintem élvezni fogja.
2012. nov. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Ringató elsősorban tényleg az anyukáknak van, mivel olyan mondókákat, énekeket, játékokat tanít, amiket aztán ők otthon tudnak játszani a babával. A gyerekeknek ott semmi sem kötelező, nem kell részt venni semmiben.

Szerintem nem korai 17 hónaposan kezdeni.

2012. nov. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem késő. Egy ekkora gyerek már sokkal jobban tudja értékelni, aktívan részt tud venni rajt, míg egy pici max.nézelődni tud.
2012. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

4-es vagyok. Csak azért szóltam, hogy majd ne felejtsétek el ezt a kommentet is jól lepontozni.

Egy ekkora gyereknek nem kell közösség. Ilyenkor még nem barátkoznak, csak esetleg egymás mellett játszanak.

Ha anyuka mindenképpen valaki más által kreált mondókákat szeretne mondani a gyerekének, akkor tanulhat ilyet akár az interneten is. De én azt tapasztalom, hogy a kisgyermekem azokat a mondókákat szereti a legjobban, amiket mi találtunk ki spontán, egy adott szituációban.

Egy ilyen pici gyerek nem igazán élvezi a ringatót. Van, amelyik elvan, de sok gyerek inkább csak szenved tőle.

Egyszóval fenntartom a véleményem, hogy az anyukák szórakoztatására találták ki a ringatót. Ezért a válaszom a kérdésre: nem, nem késő, mivel a babának teljesen mindegy.

2012. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!