Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónapos kisfiam...

6 és fél hónapos kisfiam óránként felsír éjjel. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
De nem csak felsír, hanem sír folyamatosan, csukott szemmel, fel sem ébred. Csak a cici nyugtatja meg. Hetek óta ez megy, se séta, se ringatás nem jó. Már nagyon fáradt vagyok. Alsó két fog kint van, lehet jönnek a felsők. Tapasztalt valaki hasonlót éjszaka? Van,hogy 10-15x kelek hozzá. Aggódom, bár nappal jó kedélyű, mosolygós baba. Általában 3x alszik 1-1 órácskát. Homeos chamomilla bogyót próbáltam, semmi. Vibrucol kúp segíthet?

2012. nov. 8. 04:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet a foga, mi a 4. fognál vettük észre h milyen a fogzás. A chamomilla lehet azért nem használt, mertezek alkati dolgok, lehet a babádnak más kell. keress rá a neten, csomót felsorol, le van írva h melyiket mikor kell használni.
2012. nov. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk teljesen ugyanez van, 7 hós baba. A Viburcol nálunk nem segített, Chamomilla, borostyánlánc, Dentinox mind csődöt mondott. A múltkor már azt hittem meghalok a fáradtságtól, a férjem felhívta a doktornőt hogy mit lehet tenni és este adott neki egy Nurofen baby-t, ami fájdalomcsillapító is. Végig aludta az éjszakát. Persze sajnos ezt nem lehet mindig adni nekik, de arra jó, hogy egy héten egyszer kialudd magad..
2012. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt olyan időszak, elmúlt, most megint. Mellettem van, félálomban szoptatom, alszunk tovább. Ha ez nem elég, akkor nurofen (lányommal még nem volt ilyen, a nagyobbal igen)


Eleve gyakrabban ébred, mint az első félévben (felgyorsult mozgásfejlődés, nappali ingerek, szeparációs szorongás).


A nagyon gyakori ébredés meg nálunk fogzásnál van.

2012. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen mi is pot ezeket csináltuk aztán kijöttek a fogai kitartás!!
2012. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na. tegnap kapott egy Vibrucolt, semmi hatás:( Vagy több este után fog hatni talán? Vagy egyből kéne? Sajnos most már ott tartunk, hogy egész éjjel a cicimen lóg, ha leveszem, sír, azt hiszem cicifüggő lett:) Remélem, ha kibújnaka felső fogacskák is, megszűnnek az óránkénti, félóránkénti kelések. Azért köszönöm mindenkinek!
2012. nov. 9. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!