Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! Mindenki...

Szoptatós anyukák! Mindenki megvárta a 6hónapot és addig csak cicit kapott a pici?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem! És vállalom. Reggel és este szopizott de a napközbeni étkezéseket pótoltam.
2012. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
ettől aztán ne érezd rosszul magad ... már három hónaposan tápozott
2012. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
igen,sőt a lányom 6 hónaposan még semmit,nem fogadott el a cicin kívül,még a gyümölcsleveket sem.Így 7 hónaposan kezdtük el a hozzátáplálást!A kisfiam,most 5 hónapos,még ő sem kapott mást.
2012. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
4 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást, 6 hónaposan már csak reggel este szopizott, 8 hónaposan már reggel este tápszert kapott.
2012. nov. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én igen, mondjuk láthatóan nem is igényelt mást:).
2012. nov. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

4 hónaposan stagnált a súlya a lányomnak, így azonnal kiegészítettem neki tápszerrel. Aztán 5 hónaposan elkezdtem hozzátáplálni.

Látványosan imádta a normális ételeket, míg a szopival csak gond volt.

Ja, és igen, sokszor agyaltam én is azon, hogy mekkora hülye vagyok, hogy nem voltam kitartó, de aztán rájöttem, hogy pont nem ez számít, hanem a gyerekem normális fejlődése a lényeg.

Van, aki kitartóbb, van, akinek a gyereke imád szopizni, de nem minden baba ilyen, úgyhogy felesleges is összehasonlítgatni őket!

2012. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kezdettől sok bajunk volt a kakival, 3 hónaposan javasolta a doki az őszibarackot. Én korainak találtam, vártunk (és szenvedtünk) még 1 hónapot, akkor adtam neki, azóta teljesen rendben van a széklete. Az igazi hozzátáplálással még vártam pár hetet, de barackot onnantól minden nap kapott.
2012. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én igen. A nagy melegekben kapott kis vizet, ezt leszámítva semmit 6 hónapos koráig. Most 7 hónapos, a tízórai ki van váltva gyümölccsel, ebédre főzelék, kis víz és anyatej, a többi étkezéshez még nem nyúltunk. Szerencsére minden ízlik neki. :)
2012. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen.kináltam neki mást de nem kellett neki csak cicit akart 7 hosan kezdett el kostolgatni..
2012. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, 4 hónaposan elkezdtem, mert én így tartom jónak. El is fogadta, azóta is nagyon jó evő és mellette még mindig szopizik. 14 hónapos
2012. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!