Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet egy védőnő ennyire...

Hogy lehet egy védőnő ennyire bunkó?

Figyelt kérdés
Kislányomat ma kellett vinni a havi vizsgálatra. Mikor odaértünk már jött elénk hogy ne vigyem be a kicsit, mert ma az iskolás gyerekeket oltják. Hozzáteszem fogalmam sincs miért olyankor hívják oda az iskolásokat, mikor csecsemő tanácsadás van, és még a kiskönyvbe is beírja hogy ma menjünk, na mindegy is. Megállt az ajtóban és ugye onnét szólt ki, én ott álltam kezemben a gyerekkel. Erre közölte, hogy mire várok menjek már be az ajtóig mert majd megfagy. Ott állt az ajtónál, bementem egyik kezemben a 7 hónapos gyerek, másik kezemben a takaró meg a táska és ugye nem tudtam az ajtót becsukni, erre rám kiáltott, hogy az ajtót nem tudom becsukni magam után!?? Olyan dühös lettem rá, látja hogy tele a kezem, ő meg ott áll, és nem képes behúzni az ajtót. Ráadásul nagyon bunkón beszélt velem. Nem tudom hogy lehet egy védőnő ilyen paraszt ( már bocsánat). A gyerekekhez sincs egy kedves szava sem, még csak mosolyogni sem mosolyog rájuk. Sosem volt egyébként a szívem csücske, de ezek után....
2012. nov. 8. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Rossz napja volt, lehet valami történt vele. Adj neki még egy utolsó esélyt, majd ha legközelebb is ilyen rossz kedvű, válts azonnal.
2012. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő mindig ilyen. Csak most nagyon felhúztam magam azon ahogy beszélt. Váltani nem tudok, mert csak két védőnő van itt nálunk. De körzetileg meg nem a másikhoz tartozunk.
2012. nov. 8. 09:43
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
és miért itt puffogsz, miért nem szóltál neki hogy vegyen vissza a stílusából?
2012. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Én meg visszaszóltam volna neki kapásból, hogy nem látja hogy tele van a kezed? Meg hogy fogja vissza magát, nem őriztetek együtt libát. Egyébként panaszt tehetsz a vezető védőnőnél, hogy milyen stílust enged meg magának. Lehet rá is férne, ha valaki bepanaszolná, akkor legalább visszafogná magát egy kicsit. Kicsoda ő, hogy így beszéljen veled? Ha baja van, vezesse le munkaidő után, vagy legalábbis nem a szülőkön s a gyerekeken.
2012. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Képzeld nem puffogok... Csak éppen azért nem szóltam neki, mert egyik ismerősöm visszaszólt neki, és azóta teljesen rájuk szállt. Nem szeretném, hogy állandóan a nyakamra járjon!
2012. nov. 8. 09:47
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!

Én a labdát biztosan leütöttem volna, szó nélkül a kezébe adtam volna a takarót és a táskát, és visszamentem volna becsukni az ajtót. Sajnos nem minden védőnő kedves, nem is értem, hogy bizonyos emberi tulajdonságokat miért nem vesznek figyelembe a kiválasztásukkor. (Akár a gyerekorvos - de őket legalább lehet váltani, ha van kínálat...)

Ellenben sokáig ne tűrd, ha mindig flegma Veled, szólj vissza neki, ha úgy érzed, hogy igazságtalanul bánik Veled. Ha másra nem lesz jó, arra igen, hogy talán magába száll.


1: Te bizonyára sose voltál még babások, hisz a hozzászólásod elárulja, nem tudsz semmit védőnői rendszerről.

3: Hadd mondja el valahol a baját. Egyáltalán nem biztos, hogy van más kismamás környezete. Nekem sem lesz, itt viszont már itt vagyok a 20. hetem óta, és tudom, hogy sok más kismama is van itt.

2012. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk nem voltak havi vizsgálatok. Ha kérdésem volt, kerestem, ennyi. Ha nálatok is minden rendben van, én nem mennék a helyedben. Ha kérdésed van, hívd fel, akkor nem kell elviselned a stílusát. Amúgy tényleg felháborító hogy egy ilyen munkakörben megengedhetik magának az ilyen viselkedést. Hasonló munkám van, sosem éreztetem a munkahelyemen, éppen milyen bajom van. És ha valamiért rátok szállna, le lehet mondani a szolgáltatását.
2012. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
de puffogsz és nyuszi vagy. Ennyi, akkor viseld el. :)
2012. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Kedves" 8-as válaszoló!

Csak egy kérdést tettem fel, és leírtam ami történt ma velünk. Nem azért írtam hogy ilyen stílusban válaszolj! Különben is minek ír olyan hozzá, aki nem tud normálisan válaszolni. Én nyuszi vagyok, te meg bunkó! Melyik jobb?

2012. nov. 8. 11:46
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom, hogy ilyen megtörténhet (védőnőnek tanulok) :(

A helyedben, ha még egyszer bunkózik, panaszt tennék rá, úgy legalább kicsit rápirítanának, hogy fogja vissza magát... Ha rátok szállna miatta, akkor pedig bizonyos időközönkéntnél gyakrabban ne nyiss ajtót. Brutális módszer, de legalább beválik!

2012. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!