Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gesztenyét adtok a...

Milyen gesztenyét adtok a babának? Hogy készítitek el? Főzve vagy sütve?

Figyelt kérdés
Gondolom nem a gesztenyepürét amit mi is eszünk ( vagy igen?)
2012. nov. 8. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gesztenyepüré tele van cukorral így én azt nem adnék neki, van mélyhűtött hántolt gesztenye azt meg lehet párolni vajpuhává.
2012. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van cukormentes gesztenyepüré is, én azt szoktam venni.
2012. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vettem szelídgesztenyét, pont ma csináltam meg. Megpucoltam, kevés vízben kb 20 percig főztem, majd főtt krumplival, párolt almával és csirkemellel összeturmixoltam. Nagyon finom lett :)
2012. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vettem bébiételbe. Először nemízlett neki de aztán mégis elfogyott az üveggel. Egyébként nagyon finom volt én is megnyaltam.
2012. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi magunknak eddig sütni szoktuk, de a Kisfiamnak most úgy főztem meg a szelídgesztenyét és így kapott házi készítésű gesztenyepürét.

Leszedtem a külső, keményebb héját, megfőztem (nem kell neki sok idő, kb. fél óra talán), leöntöttem róla a forró vizet, engedtem rá hideg vizet és a belső héjat is leszedtem róla. Ezután fokhagymanyomóval összenyomtam egy műanyag dobozba, kanállal lenyomkodtam, hogy tömörebben legyen, és betettem a hűtőbe. Ma evett először, almával kevertem tízóraira. De tettem egy dobozzal a fagyasztóba is.

2012. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gesztenye pürében nem sok gesztenye van ,babbal helyettesítik. Én sem adnám,Csak amit magam készítek.
2012. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tescoban lehet kapni fagyasztott hámozott gesztenyét egészben, azt szoktam megfőzni a babának.
2012. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Auchanban vettem olyan fõtt, daràlt gpürét, amiben csak a gedztenye van semmi màs.
2012. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!