Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok olyan babakocsit...

Tudnátok olyan babakocsit ajánlani, amelyiknek a tólókarja átfordítható, nem nehéz, mert emeletesben lakunk, a háttámlája könnyen állítható, télen is meleg, és max.40000 Ft-ba kerül?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy kicsit túllövök a célon, de szerintem a gyerek biztonsága és jóléte a legfontosabb, és megéri egy picivel többet áldozni rá!: [link]
2012. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaj első:D:D Nap poénja.. én egyébként a Chippolino családot pl a Florát vagy az Ericát javaslom.Még a Dakota is átforditható de az asszem 10 kg.
2012. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
goggle barátod megmondja, eladó babakocsi, olcsó babakocsi stb.
2012. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én azt gondolom ezért az összegért,azokkal a paraméterekkel használtan fogsz találni ilyen babakocsit;de nincs ezzel semmi gond.

Ha ügyes vagy és szemfüles,vadi újat tudsz kifogni pl. a Vaterán.Mi is onnan vettük meg a PegPerego kocsinkat.Én imádom,de ennek nem átfordítható a tolókarja, viszont eszméletlen könnyű.És jó ha 2-3 hónapot használták,szerintem azt is lakásban mert egy karc nem sok,annyi nem volt rajta.

2012. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Nem kötekedni akarok ám,de amit linkeltél,azt nem lehet mindkét irányból tolni, a tolókar nem átfordítható.Csak a kupolát tudod átfordítani,ami azért egészen más.Nekünk is ilyen márkájú babakocsink van,ismerem.De javíts ki ha tévednék!Egyébként valóban nagyon jó árban adja az eladó.

2012. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na,közben törölték a kommentet. :/ Akkor tárgytalan,amit írtam.
2012. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat igazad van de azt gondoltam hogy csak fekvősként akarja magával szemben tolni:)

De az eladónál RENGETEG jobbnál jobb babakocsi van most fent, végig nézheti azokat is:) Pl. chicco trio :) Annak megfordítható a sportülése is, tudom mert olyanunk is volt:))

2012. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7es vagyok, igen törölve lett....kár pedig tényleg nagyon jó kis oldal nekünk már nem aktuális sajna, mert jövünk ki a babakocsis korból de nagyon megörültem mikor megismertem.
2012. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én peg perego veneziát vettem használtan 20ezerért,hibátlan állapotban.Ezt a típust már nem gyártják,de tényleg jókat lehet kifogni.

Minden paraméternek megfelel, igaz 10kg körül mozog, de én simán fel-le cipeltem a 2.ról úgy, hogy másik kezemben a fiamat tartottam.Egy kézzel könnyen kinyitható,összecsukható.Csak ajánlani tudom!

[link]

[link]

2012. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen kocsit kerestem mint te, és végül a Chipolino Ultra-t vettük meg. Talán picivel könnyebbek is vannak, de azok általában drágábbak. Ez sem vészes szerintem, 10 kg. Igaz még nem használjuk, mert a bébi még nem született meg, de bízom benne, hogy jó lesz!
2012. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!