Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meg szoktátok melegíteni a...

Ti meg szoktátok melegíteni a gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Általában a konyhaszekrényen tárolom a gyümölcsöt egy kosárban a kislányomnak. Anyósom ma rám szólt, hogy miért nem melegítem fel neki a mikróban turmixolás után. Azt mondja meg fog fájdulni a torka ha nem langyosan vagy melegen kapja. Megkóstolom mindig mielőtt neki adom, de sosem éreztem még hogy hideg lenne, és eszembe sem jutott eddig melegíteni a gyümölcsöt. Nem hűtőben tárolom! Ti szoktátok melegíteni?
2012. nov. 9. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

dehogyis szoktam

semmi szükség rá

jól csinálod nem kell melegítés

2012. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hutoben tsrzanad azt monfom melrg vizzel turmixolfd de semmikeppen ne mikrozd a gyumit mert a mikro kioli a vitaminokat jo mikroorganizmusokat is pl viragfoldet is lehet vele csiratlanitani
2012. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kell melegíteni, ha nem hűtőből van kivéve
2012. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Sőt semmit amit kisfiamnak készítek, nem mikrózok. Viszont nekem is van, amikor hidegnek találom a gyümit (pl. szellőztetéskor közel esik az ablakhoz). Ilyenkor egy kicsit ráteszem, a radiátorra.
2012. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Mostanában igen, de hűtőben tartjuk a gyümölcsöt. És nem is igazán a torka miatt, hanem ő már nagyobb, és nem fogja meg, ha hideg. :)
2012. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
soha nem melegítettem,hűtőből reggel kiveszem és tízóraira jó is :)
2012. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!