Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeget a baba hány...

Játszószőnyeget a baba hány hónapos korától látjátok hasznosnak? Ti milyet vettetek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem két hónapos volt a Fiam, mikor vettem Neki. Babyonot kapott, bár FP esőerdőset szerettem volna, de az épp nem volt készleten. Szerette, bár azért az elején még sokat nem tudott kezdeni vele, csak rugdosta az ívét és nézte, ahogy mozognak a lelógó játékok :)


Hason is szeretett rajta lenni, főleg a tükörért volt oda :)

2012. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk FP volt, 4 hetes korától tettem rá napi 30 percet, majd ahogy nőtt, egyre többet. Nagyon szerette, egyre jobban érdekelte a sok villogó-forgó, színes anyag. :)
2012. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hónapos korától ráteszem ha ébren van,most 2 hós és imádja.Már beszélget a játékokkal meg nevetgél.2 is van nekünk,egyet vettem egyet meg kölcsönbe kaptunk közbe,Márkát most nem tudom sajnos,de imádja mindkettőt.
2012. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem volt 3 hónapos,amikor kapta,Tiny Love márkájút. Ezt 10 hónapos korig lehet használni,mert rengeteg érzéket fejleszt. A fekvő részen is vannak csillogó,csörgő anyagú,stb dolgok. A felfüggesztett játékok között van csörgős,zenélős (ezt ki tudod kapcsolni,bár minket soha nem zavart). A lényeg,hogy ne rögzítve legyenek a játékok rajta,mert amíg nagyon pici nem éri el,utána,amikor elérné,már nem köti le. Szóval mindenképp olyat szerezz,amin megfelelő magasságba tudod állítani a játékokat.
2012. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyönyörűséges ***** válasza:
Nekem 2 hónaposan kapta a kislányom a FP dzsungeles játszószőnyegét, imádta az első perctől, most 5,5 és még mindig ez a kedvenc. Kaptunk azóta más játszószőnyegeket is, de nem jöttek be... Jelenleg hanyatt fekve és hason fekve is imádja...annyira örülök, hogy ezt a szőnyeget választottam.
2012. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!