Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke Xplory vagy Stokke...

Stokke Xplory vagy Stokke Cruzi a jobb? A Stokke IZI Sleep by BeSafe hordozó hány hónapos koráig jó a babáknak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekünk Xplory-nk van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Jó minőségű, tartós darab. A másikat nem ismerem, de tapasztalatból javaslom az Xploryt. A hordozó meg babától függ... De azt hiszem, 10-14 kg-ig jó. Nem emlékszem pontosan.
2012. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

Szia !

Én használtam mind2 ! Persze kettő külön gyereknél !

Xplory : nekem csak az volt vele a bajom , a kerekei nem a legjobbak ! Tul kicsik voltak ! Meg sport rész nem volt döntheto , es ha elaudt , akkor nem csak egy gomb es mar fekszik is ha nem kikelett vennem a a sport részt es megforditani !

Cruzi : imádom sokkal jobb mint a masik volt ! Dontheto volt kenyelmesebb a mózes és sport rész is ! Èn ezt ajánlom !

Mi olyan 8 hos korig haszbaltuk !

2012. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó! Te nem használtál még xploryt! Akkor tudnád, hogy hazi nagyok a kerekei (nagyobbak kb 2xakkorák mint egy átlag babakocsinak) és hogy a sportrész szemből 3 háttal pedig 2 fokozatban is dönthető egy gomb nyomásával amely mind a két oldalt van és bármelyiket megnyomhatod... Xplory szuper! Nekem ez van. A cruzit pedig még csak rendelni lehet mert 2013-as model!
2012. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Szia !

Kedves utolsó , használtam , és nekem akkor is kicsinek tűntek a kerekei , igaz , hogy a miénk még egy régebbi modell , 2007 vásároltam , és annak még nem volt dönthető a sport része !

Cruzi is lehet magyarországon vásárolni !

2012. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
cruzit 2 hónapja lehet megrendelni! Én először használtan vettem egy régi modellt az evo előtt és ugyan az volt a rendszere. Ne írj hülyeséget légyszíves! Ha nem láttál még soha ilyen babakocsit akkor miért írsz marhaságot a kérdésre? Már a régi verzióhoz is volt használati útmutatós cd... nem igaz, hogy nem jöttél volna rá hogyan kell ledönteni. 2 hétig használtam, majd eladtam és megvettem az újat mert jobban tetszett. Egy kicsivel mélyebb az ülése. A kerekek... kicsinek találtad... Igen egy telepjáró autóhoz képest kicsik, egy más fajta babakocsiéhoz képest a hátsó kerekei 2x akkorák... Ha még nem most jön a baba akkor várd meg a jövő év elejét amikor már üzletben is lesz cruzi és megnézheted az xplory mellé téve. Egyébként szerintem annyival jobb, hogy másik ülést tehetsz alulra. Viszont én az xploryban szeretem, hogy a középső rúd amire az ülés van függesztve a kormánnyal egy kézzel irányítható. Tehát fogod és csak az egyik kezeddel elfordítod az egész kocsi fordul... Ezt egy más felépítésű kocsival nem tudod megtenni. Illetve nem rossz még a lépcsőző technika. De én még csak kipróbáltam, szükség még nem volt rá.
2012. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Ja! És kedves vivina! Ha legalább a termékleírást elolvastad volna a hordozóról akkor tudnád, hogy nem 9kg-ig jó hanem 13 kg-ig! Tehát minimum másfél éves korig... (Nekem 14 hónapos lányom akit mindenki hatalmas nagynak tart és picit pufi ő 11 kg...pedig magas és hát nem sovány.)
2012. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Szia !

Kedves mindenki ! Elmodnom hogy használtam , és használom is a stokke kocsit , amúgy mi baba-mama expon vettük meg a cruzyt ! És az én kisfiam csak hónapos koráig használta , hisz akkor már élet veszély volt beletenni !

2012. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

tehát neked

neked miután már megfordítottad az ülést (mivel mind két oldalról betehető,és úgy már nem babahordozó hanem autósülésként használható) akkor kicsi lett. Tehát a 8 hónapos babád elérte a 13 kg-os gyerekek méreteit...Ha tudnád, hogy ezek nem csak babahordozók hanem autósülések is (9 kg-nál ajánlott megfordítani). Tök jó, hogy először a boltban, aztán ,,magyarországon" most meg te már expón vetted... Holnap már a picon is ezt árulják?:D Fejezd be légyszíves! Még nagyobb ellentmondásokba ütközöl... Az ,,életveszélyes" dolog megint jól megmutatja, hogy te azt hiszed, hogy 13 kg-ig menetiránnyal ellentétesen kell bekötve lennie:D Pedig 9 kg után ezt meg lehet fordítani és autósülésként funkcionál további 4 kg eléréséig... Persze lehet nem nézted meg a hozzá járó cd-t ahol megmutatják mit hogyan vagy nem olvastad el a leírást vagy csak egyszerűen soha életedben nem volt ilyened... Hagyjuk!

2012. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

sziasztok !

Te ez a Vivinia nagyon veszélyes , tanácstalan anyukaként megkérdem tőle , hogy milyen babakocsit vegyek , erre hozzászól , hogy nem tudom h milyet , elmentünk megnézni a botlba aztán nagyon gagyi volt ! Meg ez babahordozó is , meg hogy ő stokke babakocsi , szerintem még látni sem látott ! Sajnos mi nem tehettünk meg , egy kicsit magas volt az ára , viszont nagyon tetszet :)

2012. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Hat en sem ertem azt a valasz adot, aki azt irta, a Crusi mennyivel jobb.

Nekünk is meg 2007-es Xplorynk van, most a 4. gyerek hasznalja epp, szoval ennyire eletveszelyes...

Ami nagy elönye a Crusival szemben (mar csak a bemutato video alapjan, mert sajat tapasztalatom nincs) az a lepcsöfunkcio, illetve en imadtam azt, hogy a kosar egy lecsatolhato zsak volt, igy villam gyorsan fel tudtam cipelni a bevasarolt dolgokat a gyerekkel együtt.

Amit nem ertek, hogy mi az, hogy nem dönthetö a regi Xplory ülese. A bemutato video alapjan pont ugyanannyira dönthetö mindkettö, szemben 3 fokozat van, hattal nekem pedig kettö. Tehat a Crusiban ugyanugy meg kell forditani, hogy rendesen tudjon aludni.

Szoval en is csak ajanlani tudom az Xploryt. Sajat tapasztalat es a video alapjan veri minden szempontbol a Crusit.

2013. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!