Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 éves babák anyukái van...

1-2 éves babák anyukái van olyan aki szerint elég sokat alszik babája?

Figyelt kérdés
Persze a baba tudja hogy mennyi alvásra van szüksége, csak érdekelne hogy kinek mennyi tűnik soknak? (nappal és éjszaka) Csak kíváncsiságból kérdezem, mert sok 1 éves is már csak kb 1 órát alszik napközben, az én babóm meg másfél éves, és még mindig kétszer 1-1.5 órát alszk.
2012. nov. 11. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

3 éves lányom egyszer alszik 2,5-3 órát délután.

Mennyiségre ez ugyanannyi, pedig idősebb a gyerek.

Szerintem ha ez így jó mindenkinek, akkor nincs miért változtatni, de ha szeretnéd, akkor próbáld meg, hogy előrébb hozod az ebédet akár fél 12-re is, és addig ébren tartod. Utána jó eséllyel egybe alussza majd a hosszabbat, és aztán fokozatosan tolhatod majd későbbre az ebédet.

És már nem baba. :o)

2012. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem járt bölcsibe a fiam éjszaka 11-12 órát,nappal 2,5-3 órát aludt,én ezt nem sokalltam!
2012. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 hónaposan állt át a napi egy napközbeni alvásra. Éjszaka kb. 11 órát alszik, délután 2-3-at. Most 20 hónapos. Előtte, mikor kétszer aludt, szintén 11 órát éjszaka és kétszer másfelet napközben.
2012. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves a fiam. Éjjel alszik 10-11 órát. Nappal ebéd után alszik 3-3,5 órát.
2012. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze már nem baba :) Köszönöm a válaszokat! Igazából jobb lenne ha egyszer aludna ebéd után egy nagyot, de 10 órakor már annyira álmos, hogy muszáj aludnia. Végülis ahogy neki jó, ő érzi, hogy mik az igényei, csak kíváncsi voltam, hogy kinek mikor állt át az egyszeri alvásra. Ki tudja, egyik nap meggondolja és átáll ő is, bár szerintem most ezek a frontok is nagyon befolyásolják. Köszönöm mégegyszer.
2012. nov. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!