Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislány szobájába milyen...

Kislány szobájába milyen dekorációs ötletetek van?

Figyelt kérdés
Elsősorban a falra szeretnék dekorgumiból figurákat, viszont nem meséből. Állatok, virágok, napocska, ilyesmi, de valamivel mégis szeretném csajossá tenni. Egyéb más (nem feltétlenül falra való) dekorációs ötleteket is szívesen fogadok.

2012. nov. 11. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még nem született meg a baba?

Igaz,nekem kisfiam van, és csak egy jótanáccsal szolgálhatok. Bármilyen dekorációt is választasz, ne legyen túl babás. Én a kisfiam születése előtt csináltam neki egy bájos babaszobát. Az első szülinapjára már Verdás szőnyege volt, a függönyét is hozzá kéne cserélnem (sajnos nincs rá keret), tavaly karira kapott Verdás kisasztalt székekkel, és már nagyon bánom az állatkás bordűrt is a falon. Sokkal jobban illene a fiamhoz egy autós, vagy vonatos. :) De a születése előtt azokat túl komolynak gondoltam. Pedig még most is csak 2 éves, de már olyan nagyfiú!! :)

2012. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én dekupázs technikával csináltam a fiamnak Beatrix Potteres képeket. De bármilyet lehet, csak kell egy két jó szalvéta. És egy kutyás-kisfiús gobelint varrtam még neki, be kereteztettem és kint van a falon. Falra semmit nem ragasztottam, festettem, hogy bármikor lehessen cserélni adott esetben. Most keresztszemest csinálok a születendő lányomnak, azt is szépen bekereteztetjük és kikerül a falra. Időigényes, de bárki meg tudja csinálni, egy kis kézügyességgel és sok türelemmel. Linkelem őket.

[link]

[link] - The Foxes mintát csinálom.

2012. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már megszületett, 9hónapos lesz, csak egy kis szoba átrendezés során az egyik fal megüresedett, és oda szeretnék valamit. A dekorgumiban az a jó, hogy ha "kinövi" a baba, akkor le lehet szedni, és újat tenni a helyére. Ezért gondoltam elsősorban arra. És mivel elég sok szabad felület van, egy kép nem elég.
2012. nov. 11. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az egyik ismerősünk festette tele a kicsik szobáját mindenféle általuk kért mesefigurával :) Jópofa lett :)
2012. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ugyan nem dekorgumi, de most elég "divatos" díszítés a hungarocell!

Gyakorlatilag mindent el tudok készíteni, belinkelek neked egy népszerű, megvalósult, kislányos kompozíciót, az én 4 évesem még mindig imádja!

Szeretettel ajánlom a termékeimet:

[link]

2012. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!