Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek/vettetek 2 éves...

Mit vesztek/vettetek 2 éves kisfiúnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Kisfiam most volt 2 éves, gondolom nem baj ha a szülinapi ajcsikat is leírom. :) Kapott piaci standot, bevásárló kocsit (mostanában rákaptunk a boltos játékra), vágható zöldségeket (ezek műanyagok, de van fából is és tépőzárral van összeragasztva 2 darabból egy-egy kaja, pl pizza, grillcsirke, paprika,stb.), fa-puzzle, szobai sátor, állványos mikrofon (imád énekelni), kis hátizsák, szerelőállvány sok-sok szerszámmal, csavarokkal, satupaddal.

Karácsonyra a következőket gondoltam ki: játék fúrógép, babilon, gyurmakészlet, távirányítós autó (vágyik rá, uncsitesónál látta), memóriakártya, mesekönyv (Anna,Peti és Gergő), szerelősapka.

Nagy a családunk, a férjem és az én szüleim is elváltak, így sok felől érkeznek ajándékok, mindenkinek mondanom kell valamit.

De a kisfiam imád játszani a fa vonatpályával, vagy a műanyag autópályával, amihez garázs is van.

2012. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Elfelejtettem: orvosi táska! Mostanában a doktoros játék is nagyon tetszik neki.

És a Bogyó és Babóca könyveket is szereti.

1.voltam

2012. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tanuló biciklit érdemes már neki venni?
2012. nov. 11. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi volt ennyire rossz a válaszaimban, hogy le lettem pontozva, de egyelőre én voltam az egyetlen aki válaszolt.

Ha a futóbiciklire gondolsz, akkor érdemes. a kisfiam már hónapok óta megy vele.

Na most ezért is lehet lepontozni!

2012. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!