Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne erről leszoktatni?

Hogyan lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

A lányom 6 hónapos kora óta rossz alvó. Előtte gyönyörűen aludt. Most 10hónapos lesz, kb 1hónapja óránként kel éjjel. Ilyenkor kiveszem, mellre teszem, nyammog rajta 2-t, 3-t és alszik. Nappal is csak 1x alszik ebéd után max 1,5órát. Miért alszik ilyen keveset? Mindenhol azt írják, hogy ebben a kórban még 12órát alszanak. Hát mi messze állunk ettől :(

Mit tegyek, hogy megint szépen aludjon?


2012. nov. 12. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ne vedd ki, csak simogató meg, ennyi.
2012. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a leendő fogacskái miatt?
2012. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én éjjel biztos, h cici helyett cumit nyomnék a szájába. Mert nem az éhség vezérli az ébredésben, ha csak nyammog rajta, hanem nyugtatásnak kell neki.

Az meg, h mennyit alszik, gyerekfüggő. Én mondjuk arra jöttem rá a fiamnál, h ha este egy órával hamarabb tettük le, akkor is úgy ébred reggel, mint mikor két órával később tettük le. Délben meg lehet, h még nem elég fáradt amikor leteszed, azért alszik rövidebbet.

2012. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cumizik. Ha kiesik neki és felébred rá és visszaadom neki, nem alszik vissza.
2012. nov. 12. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!