Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mlyen tápszert vegyek,9...

Mlyen tápszert vegyek,9 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz egy buli ahova szeretnék elmenni.Kisfiam még mindig szopizik éjszaka is.Nagyszülők vállalnák,épp ezért arra gondoltam erre az egy éjszakára vennék neki tápit...

2012. nov. 12. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért nem fejsz le neki anyatejet? Megveszed a tápszert, lehet meg se eszi, ha még nem evett tápszert.

De Milupa 2-est tudsz neki venni kisebb dobozban (350 gr), akkor nem kell a nagy 600 gr-at megvenni, ha csak 1 éjszakáról van szó.

De ha már betöltötte a 9 hónapot, akkor eheti a Milumil 3-as tápszert is, abból van már gyümölcsös ízű is!

Milupa 3-ast is ehet van natúr és banános, az én gyerekeim nagyon szerették a banánost!

2012. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok tápszert kipróbáltunk a nagyon drágától az olcsóig. Nestlé Lactogene ízlik neki a legjobban. Az a legédesebb. A Tescoban szoktam venni. 350g-os eredeti ára 999.- mostani akciós ára 729.-. Nekünk ez vált be a legjobban.
2012. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos annyit biztos nem tudnék fejni,h elég legyen egész éjszakára.3-4x szopizik...Akkor vmi gyümiset kipróbálunk előtte,ha nem finom neki akkor asszem nem megyünk.
2012. nov. 12. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
a Nestle lactogen is jó, azt is megették a babáim és az is kis dobozos. De abból csak a 2-est eheti még, a 3-as ha jól emlékszem 10 hós kortól adható
2012. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. nov. 12. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Én DM-es tápszert használok, imádja a fiam 600 gr 2-es tápszer 1390 Ft.
2012. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szintén dm-st eszik a fiam, 2est, 9 hónapos

szerencsére szereti

korábban anyatejes volt

én a biztonság kedvéért 2 félét vennék, ha nem ízlene neki legyen tartalék

De egyébként ha neked nem macerás, akkor elkezdhetsz neki fejni már most, összegyűjtesz egy napit és fagyasztassz többször.

De tényleg macerás.

2012. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicsit macerás lenne,mert van egy 2,5 éves fiam is:)
2012. nov. 12. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!