Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy gondoljátok? Bevállaln...

Ti hogy gondoljátok? Bevállalnátok még egyet?

Figyelt kérdés

2 hónapja szültem és nagyon nehéz szülésem volt!35 hétre született meg a babám.A kérdésem az lenne hogy ti bevállalnátok még egy gyereket idővel a helyemben?Vasárnap reggeltől borzasztó fájásaim voltak és egész hétfőn este született meg!Szóval 2 napot vajudtam!

Nagyon félek még egyet szülni,mert azt gondolom az is ilyen lesz!Az egész család mndja hogy kell a babámnak kistesó is majd idővel,de én félek...


2012. nov. 12. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első szülésem nekem sem volt leányálom. Utána mondtam is a férjemnek, na én ezt még egyszer nem bírom ki, elég lesz ez az egy gyerek. Most várom a harmadikat, a párom sokszor nevetve emlegeti a kirohanásomat. Az idő megszépíti, elhomályosítja az érzéseket, és akkor jön a vágy , hogy kéne még egy. Ne izgulj, még nagyon friss az élmény, de ha később sem szeretnél, akkor sem kötelező. Majd az idő meghozza.
2012. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában a 2. szülés könnyebb, gyorsabb, mint az első.


És az idő azért valamelyest megszépíti a szülés élményét, ha vágyni fogsz újra babára, akkor szerintem ez nem fog visszatartani majd. Én 3 babát szültem, az első nekem sem volt sétagalopp, a többi sokkal könnyebb volt.


Ha később is nagyon félsz a szüléstől majd, akkor meg olyan kórházat, orvost kell választani, ahol van lehetőség fájdalomcsillapításra. EDA pl.

2012. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!Majd meglátjuk idővel változik e a véleményem/gondolataim!
2012. nov. 12. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elég veszélyes koraszülésem volt (34.hét),sűrgősségivel császároztak mert magas volt a várnyomásom és a fiam nyaka ill.válla köré volt tekeredve a köldökzsinór...

Sajnos még mindig elég mélyen élnek bennem a dolgok,az aggódás és a félelem,pedig a fiam 9 nap múlva 1 éves.

Én még most sem tudok/merek egy kistesóra gondolni...

2012. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még korai ezen gondolkodnod!

Idővel elmúlnak a rossz emlékek a szüléssel kapcsolatban, főleg ha erősödik a baba utáni vágy!

Nekem az első szülés nehéz volt 12 órát vajúdtam, a második 4 óra alatt megszületett(vajúdással együtt)

2012. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hehe jó fej a családod... még ki sem pihentél egy nehéz szülést, máris a tesóval nyaggatnak :) Ne érezd magadon a nyomást, ezt úgyis Te és a párod döntitek el ketten, hogy kell-e tesó!

2 hónap még nagyon kevés idő, és ha majd egyszer úgy érzed hogy újra belevágnál, akkor jó, ha meg nem, az is a te dolgod, a rokonoknak ehhez semmi köze! Egyelőre fókuszálj a picire, ne is törődj ezekkel a véleményekkel!

2012. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2012. nov. 13. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!