Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikrek után 14 hónappal kistesó...

Ikrek után 14 hónappal kistesó. Segítség nélkül kibírható?

Figyelt kérdés
Ikerbabáim vannak, most úgy néz ki újra terhes vagyok. (a kicsik 2. inszem után fogantak, nem védekeztünk). Még félek felhívni a dokit. Azt sem tudom, hogy fizikailag ikerterhesség után mennyire vállalható. De ha azt mondja, hogy igen, akkor is félek mi lesz, ha megszületik. Már most elég fárasztóak a napjaim :) Nulla segítségem van napközben, este a férjem persze mindenben segít, de sokat dolgozik. SZerintetek bevállalható három gyerek ilyen kis korkülönbséggel?

2012. nov. 12. 10:59
1 2
 1/14 nittababy ***** válasza:
hát én azt gondolom hogy igen bevállalható nagyon nagy türelem kell majd hozzájuk!!de a szeretetük mindent legyőz!!
2012. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kőkemény meló lesz az eleje, minden kitartás hozzá! De a későbbiekben sokkal jobb lesz, hogy ilyen kicsi a különbség.
2012. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

baratnom is igy jart. Szerintem egy heten egyszer fel lehet fogadni takaritonot, az elejen meg a kajat rendelni.

A baratnom birja, azota a kicsi 7 honapos, az ikrek 2 evesek es delben egyszerre alszanak. De neki van segitsege.

Sok sikert!

2012. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát nagyon huzzos lesz.De ha párod melletted áll sikerülni fog.Nekem a nagy fiam 5és fél éves a kislányom 17 hónapos mi gondolkodunk a 3. babán de én nagyon félek.Most megyek levettetni a spirálom...Nekem se sok segítségem van....
2012. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindig nagyon szerettem volna gyereket, de csak egyet. Nem volt egyszerű menet, hogy megszülessenek az ikrek, több évet próbálkoztunk, jártuk az orvost. Persze nem bántam, hogy ketten vannak, imádom őket, de azért már az is sokkolt egy kicsit, hogy ikrek. Tudom, hogy ha megszületik ez a kisbaba akkor őt is imádni fogom, de nagyon félek. Nem vagyok kis korkülönbség párti. De mivel annyit küzdöttünk babáért, úgy érzem nem lennék képes elvetetni. Ezért jönne jól egy kis bátorítás, pár már túlélő :) Ételt hozathatunk most is, nem is a főzéssel, takarítással van gondom, hanem azzal, hogy lehet 3 kicsi gyerekkel egyszerre foglalkozni, törődni, úgy hogy ne legyen hiányérzetem, ne érezzem, hogy nem adok meg nekik mindent, ami járna
2012. nov. 12. 12:21
 6/14 Denisa W. ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ennyi küzdés után, hogy gyereketek legyen, égi ajándék a "becsúszott" baba, és nem szabad lemondanod róla. Biztos, hogy fizikailag nagyon nehéz lesz az eleje, de csak nektek, szülőknek, a gyerkőcöknek ettől még nem lesz hiányérzetük semmiben, emiatt ne aggódj. A két "nagy" egyre jobban elszórakoztatja majd egymást, ha nem is sokáig, a kicsi meg gyorsan "felnő" hozzájuk. Ha anyagilag megengedhetitek, vágjatok bele, biztos, hogy nem fogjátok megbánni. Sok sikert hozzá! :)
2012. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kedves egyik válaszoló!Miért vállalod a 3.babát ha félsz?nem értem!
2012. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy az a baba jönni akar!

Nem lesz egyszerű, de szerintem tudsz mind a 3mal foglalkozni. Elejében a kicsi eszik-alszik, ha jó természetű baba lesz. Később meg már a kicsi azt fogja nézni, hogy a nagyok hogyan játszanak. Nem lesz elhanyagolva.

Az ikrek most 14 hónaposak? Vagy pedig 14 hónaposak lesznek, mire a kicsi megszületik?

2012. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindig azok szülnek 25 gyereket, akiknek a legkevésbé kellene.
2012. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az utolsó hozzászólás hogy jön ide?Ki szült/szül itt 25 gyereket,eltévedtél?
2012. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!