Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzt lehet elkérni...

Mennyi pénzt lehet elkérni alig használt babaruhákért?

Figyelt kérdés
rugikért,bodykért,farmerokért,sapkákért?56-62-es méretek.vannak közte márkás darabok is (hilfiger,next,gap)
2012. nov. 12. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az új ár max negyedet.
2012. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azért nem a negyede..

pl: vettél egy ruhát 2000 forintért újan. ezt te kb h meg is vegyék 8-900 forint. max a fele..

2012. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fele árat reálisnak tartom. Márka függő is egyébként, mert a márkásabbakat többért is el lehet adni. Van aki ugrik rá, ha oda van írva, hogy "next", vagy "scamp", stb.
2012. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fele árát, sajnos, de még így sem biztos, hogy elviszik... inkább az eredeti ár töredékéért...
2012. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20 darabból álló(body,rugi+1 hálózsák) csomagom volt fenn teszen 6000 ft-ért, úgy,hogy ebből 10 body/rugi csak mosva volt,egyszer nem használta alányom. ÉS nem ment el:(:(


Most kisebb darabokra szétszedtem, remélem sikerrel járunk.

2012. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

8000 ft-ért megvettem az alábbiakat:

11 db hosszú ujjú body, 11 db rövid ujjú body, 11 db blúz, 3 kardigán, 1 használatlan gyönyörűséges plüss rugdalózó (boltban min. 4000), 3 kabát (két téli bundásat, egy átmenetit)

Teljesen foltmentes, gyönyörűséges és hibátlan volt minden darab, még csak bolyhos se volt egy se. Mintha az összeset boltban vettem volna.

2012. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
változó ,nekem a 15 dbos fiú szett nem megy el a teszveszen meg máshol sem , pedig overál is van benne és 3000ftért van fent..
2012. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!ismerősömnek kellettek a kisruhák,80 %-át megvette szerencsére,az eredeti árukat meg nem tudtam mert Amerikából hozta be a testvérem.tesz-vesz,vatera,ilyenekkel nem is próbálkoztam volna...
2012. nov. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!