Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A dm-ben a pampers premium...

A dm-ben a pampers premium cares dobozos pelenka mennyibe kerül most? Amiben 2 csomag van elvileg. Mi 3-mast használunk. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A Dmben csak active baby van dobozosban
2012. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van,nincs premium care,sajnos.
2012. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs dobozosban, az 52 db-os 4100Ft, pont ma vettünk,de ha van rá kuponod,500Ft-ot spórolhatsz vele.
2012. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, most láttam, hogy hármast használtok,mi 4-est vettünk, de szerintem ugyanannyiba kerül,csak az 60db-os
2012. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Pampers premium care dobozos a rossmannban szokott lenni

2012. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm... igen tegnap elmentem megkérdezni és tényleg nincs dobozos a dmben... :( és a rossmannban mennyi szokott lenni az ára? Azért reméltem hogy a dmben is van,mert oda van kuponom... :/ no mind1.... :) amig van kuponom addig azért ott veszek majd.... és a müllerbe nem szokott? én oda nem járok, de mintha valaki mondta volna....:)
2012. nov. 15. 07:36
 7/7 anonim ***** válasza:

müllerben is csak active baby van dobozban.

rossmannban azt hiszem 7000ft

2012. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!