Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiadnátok ennyi pénzt egy...

Ti kiadnátok ennyi pénzt egy használt Nike babacipőért?

Figyelt kérdés
4000 ft-ot kértek érte, de sikerült 3000 ft-ra lealkudnom.Használt, de igazából használatnak nyoma sincs rajta, a talpa is olyan, mintha új lenne.Gyönyörű, mikor megláttam beleszerettem.És pille könnyű,hajlékony a talpa, ez azért fontos, mert babám most tanul járni.Vacilálok, egyrészt mert 3000 ft-ért majdnem újat kapok, másrészt meg nem tudom milyen érzésem lenne, ha használtat adnék a babámra...Ti megvennétek?
2012. nov. 12. 14:58
1 2
 1/19 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem:)
2012. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Nekem semmi bajom a használt cuccokkal.

Ha jó állapotban van, és tényleg szinte nem is használták,akkor miért ne??

2012. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

3000ért újat???????? Hol???

Egyébként az a baj vele,hogy jönnek a rossz idők és max csak bentre tudod majd ráadni,kint már kevés lesz...

2012. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Az újak 6-7 ezer, elvileg megéri.Bár én nem vagyok márkafüggő, kettő NIKE cipőnk volt, amit használtan kaptunk, semmi bajuk nem volt.
2012. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Nike nem a jó babacipőiről híres, úgyhogy nem venném meg.

nekünk az Elefanten márka vált be.

2012. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Az én fiamnak több használt cipője volt már,mert sokat kaptunk,nem csináltam belőle gondot magunknak.Pénzt viszont nem adnék használt cipőért,akár márkás,akár nem.
2012. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
A cipő az egyetlen dolog,amit nem vennék soha,semmilyen körülmények között használtan. Akármennyire is újnak tűnik,nem adnám rá a babámra.
2012. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Úgy látom, aki nem a Nike mellett voksol, azt lepontozzák, de azért leírom, hogy járni tanuláshoz én sem Nike-t választanék, majd későbbre esetleg.

Viszont én vettem már Nike babacipőt akciósan 4000-ért, úgyhogy használtat biztos nem vennék annyiért, még ha márkás is. Egyébként a használt dolgokkal semmi bajom...

2012. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem még használt cipőt, de 3 ezerért nem tűnik drágának. Nekem annyi bajom van a Nike-kal, mint az egyik válaszolónak is, hogy nem való babának, a lábának nem jó. Ilyesmi (csak talán drágább) cipőt vettünk, Tommy Hilfigert, mert hogy jól néz ki és vagány, de iszonyat kényelmetlen, max. babakocsiban adom rá, ha épp nem járkál. Ráadásul jön a hideg és csak bentre tudod ráadni.

(Nekem egyébként a Superfit és a Richter, Siesta cipők váltak be. A legkényelmesebbek szerintem.)

2012. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

Igazából a márkája nem érdekel, nem vagyok Nike függő, egyik gyermekemnek se volt még Nike cipője, de ez nagyon tetszik.De talán nem is az ára olyan visszataszító számomra, hanem hogy nem mondhatom el, hogy új?Ezt át kellene nagyon gondolnom.

2012. nov. 12. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!