Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik hordozókendőben lehet...

Melyik hordozókendőben lehet háton hordozni?

Figyelt kérdés
Egy 9 kilós gyerekről lenne szó, eddig nem volt kendőnk, de most mióta jönnek a fogacskái csak ölben hajlandó lenni és az érdekelne, hogy szerintetek melyik kendő felelne meg nekünk a legjobban, illetve ilyen súlyu gyerkőcöt lehet-e még egyáltalán elől hordozni. Ja, és még egy, ha mondjuk elalszik, akkor hogyan teszitek le? Előre is köszönöm a válaszokat!!!

2012. nov. 12. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a Nandu is alkalmas erre. de ha sokat használod, érdemes jobb minőségűt venni, az neked is, babának is kényelmesebb. pl.Lana, Dydimos jó választás, akár használtan is, ha nem tudsz 20-30.000et szánni 1 kedőre.


7 kg-tól nem tanácsos elöl hordozni. ha eleszik, óvatosan le lehet engedni pl. matracra, de esélyes hogy felébred rá.

2012. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk mei-tai van, szuperül lehet(ne) benne háton hordozni, csak az én 9 hósom háti hordozásnál szisztematikusan tépkedi a hajamat.... úgyhogy marad az elöl illetve csípőn hordozás :) könnyebb is letenni, ha elaludt
2012. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább SSC-t vennék, esetleg mei-tai-t, egyszerűbb kezelni őket, főleg ha nem hordoztál eddig.


Én sokáig elől vittem a fiamat, kellett is a kozmodiszk a derekamra :/

2012. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rugalmas kendőt kivéve mindegyikben. :) Átlagos testalkattal egy 4,2 méteres bőven elég. Vaterán vett múltkor egy ismerős majdnem új Didymost 11-12 ezerért, szóval lehet jókat kifogni olcsón is.

A batyukötést kb két-három próbakötés alatt meg lehet tanulni, pofonegyszerű és stabil. itt van egy nagyon jó szemléltető videó, ne zavarjon hogy csehül van: http://www.youtube.com/watch?v=Vf5NC-wcg7A

itt meg az, hogy hogyan tedd le: http://www.youtube.com/watch?v=YzEBzkWWoAA&feature=relmfu

Ha elalszik, akkor én simán le szoktam ereszteni a hátamon úgy, hogy egyre hosszabbra engedem az összefogott szárakat, amíg le nem ér a gyerek a kívánt placcra. Ha már tényleg elaludt, nem félálomban van, akkor nem szokott rá felébredni, max egyet mozdul.

Elöl én ekkora gyerkőcöt csak akkor hordozok, ha nagyon nyűgös-elviselhetetlen :), olyankor nem jó neki sehol, csak elöl, de érzem is a derekamat olyankor. Jobb a háton, többet is lát, ha sikerül jó magasra kötni. A hajadat érdemes elérhetetlen magasságokba felcsatolni, mert iszonyat erővel tudják tépni, valóban. :D Meg nekik sem jó, ha az arcukat csikizi a copfod. Már ha van, ugyebár.

2012. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!