Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok sportcipőt babakocsiba...

Adnátok sportcipőt babakocsiban ülő, járni még nem tudó babátokra télen?

Figyelt kérdés
Az első gyermekemnek nem volt csizmája télen, 2 vastag zoknit adtam rá a cipő alá, plusz egy pléddel becsavartam a lábát.A kisebbik 9 hónapos gyermekemnek sincsen még csizmája,vegyek neki?
2012. nov. 12. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem adnék rá, abban fázna a lába, és kényelmetlen is. Én olyan overállt, bundazsákot adtam rá ilyenkor, ami talpas, vagyis van talprésze, nem csak a bokájáig érő nadrág fazon. Az melegebb a lábának és kényelmesebb is.
2012. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Atroposz ***** válasza:
Én overált adok rá + bundazsák.Felesleges a csizma ,otthonra meg benti cipő.
2012. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel ő a tél közepén már 11 hónapos lesz, valószínűleg örökmozgó, a pléddel becsavarás nem lesz elég.

Vegyél neki bundás csizmát, igen.

A sportcipők olyan anyagból vannak, amibe beleizzad a lába, és a nedves lábacskák még jobban fáznak.

2012. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan overált vegyél, aminek van talprésze!!! Felesleges még a csizma.
2012. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jégtánc ***** válasza:
Feleslegesnek tartom én is.Nekem is most 9 hónapos a lányom,de ha kabát van rajta akkor meleg "tutyit" adok a lábára,télre meg ott az overáll ami lábfejes.
2012. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!