Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bio kölesgolyó csomagolásán...

Bio kölesgolyó csomagolásán található felirat szerint "nyomokban tartalmazhat tejszármazékot, földimogyorót". Adnád, adod, adtad 9 hónaposnak?

Figyelt kérdés
A kukit nagyon szereti (extrudált kukoricát), de azt sajna itt nem lehet kapni, csak ilyen műanyaggal telit. Ahelyett gondoltam ezt, de elbizonytalanított, hogy allergéneket is tartalmazhat, még ha csak nyomokban is.

2012. nov. 12. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Adhatod. Ilyen idősen én már diós, mogyorós sütit is adtam.
2012. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Persze, adom is. Fiam 10 hós lesz, már 2 hónapja kapja.
2012. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
adom, szereti :) ezt a szöveget szinte mindenre ráírják, ha abban az üzemben felhasználnak tejfélét, mogyorót, biztos, ami biztos alapon
2012. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jégtánc ***** válasza:
60%
Adom én is.9 hónapos a lányom
2012. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tejallergiás, vagy tejallergia gyanús a kicsid, csak akkor nem szabad olyat adni, amiben akárcsak tejszármazék van. Mi pl. nem adhatunk ilyet a fiamnak, mert tejallergiás gyanús.
2012. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Szerencsére nincs meggyanúsítva semmi ilyesmivel, joghurtot, tejfölt is bírja a pockaja (tejalapú tápszert és tejpépet is).
2012. nov. 12. 17:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Aki lepontozta a válaszadókat szíveskedjen elhúzni valahová, melegebb éghajlatra. Nekem minden válasz hasznos volt, ment
2012. nov. 12. 17:29
 8/8 A kérdező kommentje:
a zöld kezecske, csak a fent említett kilenc hónapos ideért :D
2012. nov. 12. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!