Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem ébred fel fürdési...

Ha nem ébred fel fürdési időre a gyereketek, akkor fel szoktátok ébreszteni?

Figyelt kérdés
2 hetes.
2012. nov. 12. 16:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Két heteset kizárt hogy felébreszteném. :o)
2012. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És ha este 9-kor ébred fel pl, akkor olyankor fürdessem? Az már nagyon késő.
2012. nov. 12. 16:37
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem, ha éppen nem közeleg az etetési idő. Volt, hogy nem is fürdettem meg, mert nem volt bukós, szóval semmi kosz nem volt rajta, áttöröltem popsitörlőkendővel a nyakát, hónalját meg az ilyen területeket, átöltöztettem a pizsibe és aludt szépen ahogy addig :)
2012. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Nekem az jön le, hogy nincs még napirendetek. Pedig az egy nagyon jó dolog, persze még 2 hét alatt csak barátkoztál hogy ott a baba :) de ha ráérsz írj egy napirendet, hogy mi mikor van, és pár nap/1-2 hét alatt megszokja a baba is, fel fog ébredni ha kell.

2012. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, megint én vagyok :D csak mindig ilyenkor jut eszembe, mikor elküldöm... Ha nincs elképzelésed sem, hogy milyen napirendetek legyen, neten sok anyuka írta le a sajátját, nézd meg hátha segít :)
2012. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, 2 hét alatt még komoly dolgok nem alakulnak ki. Remélem hamarosan meglesz.
2012. nov. 12. 16:40
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Két hetesnek még nem kell napirend. Különben is az a legjobb, ha ő maga alakítja majd ki.

Nekem volt olyan is, hogy fél hétkor elaludt, fél kilenc körül fürdettem akkoriban, aztán csak nem ébredt fel, végül hajnali fél 6-ig aludt. Olyan jó volt ez. :o)

Ha kimarad egyszer a fürdés, az nem tragédia.


És van a gyerekeimnek napirendje! :o)

első

2012. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Fiam 2 hónapos korára alakult ki, hogy fél 9-kor fürdettünk.

Addig 7 és 9 között fürdettük, ahogy épp kijött a lépés. Ha sehogy nem jött ki, akkor "kosznap" volt. Tudom hogy sokan kiakadnak ezen, de egy pár hetes gyerek még nem csúzik-mászik a földön, nem homokozik, stb., elég volt, hogy csak áttörölgettem.

Mióta bölcsis, azóta fél 8-kor fürdünk, hogy reggel fel tudjon kelni időben.

2012. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Semmit nem akarok nála erőltetni, tényleg neki kell kialakítania. Vmelyik nap én sem fürdettem meg, csak vizes pelenkával áttöröltem.
2012. nov. 12. 16:43
 10/22 anonim ***** válasza:
Persze, a napirendet én sem úgy értettem, hogy holnaptól szigorú szabályok szerint kell élniük. Csak hogy legyen megtervezve, és ki fog az alakulni nemsoká. Azért úgy csak könnyebb esetleg kimozdulni is kicsit, meg szerintem minden.
2012. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!