Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek esett le/ki valahonnan...

Nektek esett le/ki valahonnan a babátok? Mennyi idősen? Hogy történt? Lett valami baja?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2-szer is, mind a kétszer a franciaágyról, akkorát koppant a feje.... Anyunak nemrég mertem csak elmesélni, így 10 év után.... Semmi baja sem lett....
2012. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Franciaàgyrol esett le nekem is mind a két kisfiam! Szegények, úgy sajnáltam öket :$
2012. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elözö vagyok!az egyik 8 hos a másik 1.5 éves volt
2012. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2x a francia ágyról, 1 hete pedig addig tornázott a babakocsiban, hogy felborult kocsistól... Be volt kötve, de picit így is megütötte magát. 13hós.
2012. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
2 hónaposan. Kinyitható sarokgarnitúra ki volt nyitva, és a belső felén feküdt hason kisfiam. Fürdőszobába kiléptem kezet mosni. Nagy puffanás, ordítás. Rohanok oda, és a szőnyegen volt, hanyatt. A mai napig rejtély számomra, hogy hogy a jó fenébe verekedte át magát a 160 széles fekvőfelületen, és hogy került hanyatt a földre, 2 hónapos létére. Hála égnek semmi baja nem lett, puha szőnyegre került, és nem magasról esett le. De gondolhatod, utána soha többet nem hagytam ott egyedül egyetlen percre sem.
2012. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan esett le a lányom a kanapéról. Már 19 hónapos, de még mindig gyomoridegem van, ha visszagondolok. Semmi baja nem lett, úgy meglepődött, hogy sírni is elfelejtett.
2012. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb, kb. 14 illetve 18 hónapos volt, szintén franciaágyról 2x. A 2-nál olyan szerencsétlenül esett le, h beverte a fejét a kiságyba, lett egy kicsi pukli a fején. (persze néztem utána, h nem ájul-e el, nem vérzik stb., de hála égnek a nagy pityergés után minden oké volt)

Férjemen kiül senkinek nem mertem elmondani.

2012. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiam, 3 hónaposan úgy nekifeszítette a lábát a kanapé háttámlájának, hogy fejjel előre lecsúszott, homlokára érkezett a földre. Én jobban megijedtem mint ő...

Aztán másfél évesen kiborult a talicskából (abba szokott beleülni, amíg fejtem a tehenet, onnan nézte), na akkor pechje volt, mert ráesett egy kőre és az egyik lapátfoga elfordult. Azt hittem, kitörött neki, dőlt a vér a szájából. Másnap amikor már hagyta hogy megnézzem, derült ki, hogy nincs nagy gáz, a fogorvos is azt mondta, hagyjuk békén, majd ha elkezdenek neki potyogni, akkor ráérünk izgulni, hogy szépen nőjön a maradandó foga.


Lányom meg 5 hónaposan leverekedte magát szintén a kanapéról, pedig direkt odatettem egy nagy párnát, de azt is sikerült kikerülnie. Neki mondjuk szerencséje volt, mert épp ott feküdt alatta a kutya, úgyhogy arra esett rá. :) Mindkettő meglepődött, a kutya meg sem moccant, a lány meg épp csak nyikorgott egyet.

2012. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem ma az 5 hós kisfiam az 50 centi magas ágyon volt, egy pillanatra mentem el mellőle, amíg válaszottam neki ruhát fürdés utánra. Nagyon kell már rá vigyázni, mert újonnan fedezte fel a mozgás örömét és állandóan mehetnékje van. gurul, kúszik, vonszolja magát, majdhogynem bukfencezik.... amikor oldalt fordultam neki és el voltam foglalva, egyszer csak hallottam egy tompa hangot, nem nagyot, ezért nem ijedtem meg, bár sejtettem, hogy a gyerek csinált valamit. Csönd... odanézek az ágyra, gyerek sehol. odamegyek, hát a kicsi ott kapaszkodik a fél kezével az ágyba, másik kezével támaszkodik a földön és pislog rám nagy ártatlan szemekkel... hát olyan hálás voltam neki és olyan büszke voltam rá, hogy így megkapaszkodott, tudom, hogy nagyobb baj is lehetett volna belőle. Ő meg nem is sírt, meg sem ijedt, úgy fogta fel mint valami kis új játékot meg mutatványt és fogalma sem volt róla, hogy az anyjára a szívbajt hozta. Ugyanúgy bohóckodott tovább én meg nem mertem elmondani senkinek...
2012. nov. 12. 21:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 3 hónapos volt amikor a Duna-partról hazafelé, az utolsó lépcsőfoknál kiakadt a babakocsi tolókarja és kiesett. Sikítva ordítottam, hogy biztos eszméletlen, mert nem mozdult. (Szegény nem is tudott volna a sok ruhától) Pont arcra esett, de hála Istennek nem lett semmi baja csak az orcája lilult be egy kicsit az egyik oldalon. Tél volt, így jól be volt öltöztetve. Nem is tudom mi lett volna, ha nem lett volna beöltöztetve. Persze a sürgősségire felvittük megnézetni. A babakocsit pedig másnap lecseréltem. Utána 2-3 hónapig rémálmaim voltak, hogy legurul a lépcsőn és nem érem utol.
2012. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!