Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen tippje/praktikája...

Kinek milyen tippje/praktikája van koszmós/sebes fejbőrre?

Figyelt kérdés

már 1 éves a fiam és még mindig száraz, néhol sebes a feje. amikor megvakarja vagy az ágyban forgolódik, még kicsit vérzik is.

az utóbbi 1 hétben minden este sikerült már bekennem olajjal, lemosom fürdés közben és finoman dörzsölgetem is.

1 hét múlva már dokihoz mennék újra vele, ha nem javul.

valaki tudna bevált praktikákat írni? vagy tényleg csak valami drága kozmetikum segít rajta?



2012. nov. 12. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A koszmót babaolajjal kentem be és szépen elmúlt tőle.
2012. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

napraforgóolaj, olivaolaj, az az olaj, amit újszülöttként írtak fel,...

azt hiszem inkább megveszem a babét, mert szegénynek elég csúnya néha

2012. nov. 12. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Babé koszmó elleni sampon! Patikában kapni.

Kb. 2500 Ft, 1 évre elég a sampon, 2-3 nap után teljesen eltűnik a koszmó, majd hetente kell vele egyszer mosni, és vissza sem

Jön!


Én is olajoztam, keféltem, kapargattam, de nem hatott, majd megvettem a sampont, és tényleg jó!!!

2012. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is Babéval mosom 1 hónapos kora óta ,heti egyszer,azóta eltelt 6 hónap és nem jött vissza.Igen elég drága,de alig fogyott még belőle.:)
2012. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is csak a Bebé koszmó elleni samponja vált be.Mi már a létező összes "tuti praktikát" bevetettük,de egyik sem volt hatásos.

A sampon talán már a 2. használatkor tökéletesen eltávolította; és tényleg nagyon sokáig elég.Kisfiam 9 hónapos múlt és még jócskán felénél fentebb van a flakkon.

Azóta sem jött vissza,szerencsére.

2012. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Babét használunk mi is rá, ha előjön...
2012. nov. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A frezyderm koszmó elleni olaj nagyon jó volt a kislányomnak, neki is sajnos ilyen draksztikus, makacs koszmója volt. Ez szerintem nem annyira drága és egy tubus bőőőven kiszolgálja még a következő babádat is (legalábbis nekem sok megmaradt).
2012. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket. most a babéval probálkozom, 2 hetet adok neki:)
2012. nov. 15. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!