Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes gyereket ki lehet...

2 hetes gyereket ki lehet vinni fél órára?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Nálunk nagyon nyálkás az idő, én nem vinném, csak ha nagyon muszáj. Ha csak levegőztetés a cél, akkor nyitott ablak, jól felöltöztetve, és csak pár percig.


Ha nálatok száraz idő van, nem ilyen plötty, akkor viszont kiviheted egy rövid időre.

2012. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

hát persze hogy ki lehet, miért ne lehetne? a korházból sem hoztad még haza?


nekünk már a korházban oda voltak készítve a babakocsik és elsö nap (hajnalban szültem) már mondta a babaápoló hogy mivel nagyon meleg van jobb ha megjön a család levisszük babakocsiban a picit sétélni.

2012. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
ja második vagyok, persze -10 fokban ne vidd ki.
2012. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
jól felöltöztetve persze!
2012. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ki lehet vinni! Napi 10 perccel mindig többet vidd, és később simán kint lehet a mínuszokban is, akár kint is alhat a kocsiban! Réteges öltöztetés, bundazsák, takarók!
2012. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is ma 2 hetes a babám, de én nem mertem kivinni még. Nyálkás, ködös, esős idő van, még nekem sincs kedvem kimenni, ráadásul a védőnő és a doki is azt mondta, hogy ne. Ha nálatok jobb idő van, vidd ki.
2012. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Én már másnap kivittem ahogy hazajöttünk a kórházból 20 percre,bár akkor pont 20 fok volt.Onnantól fogva minden nap kimegyünk mégha csak 10 percre is. Jó nálam kutya van így délutáni eü séta rám marad heti 4 nap mikor a párom 16 órázik. De mikor itthon van akkor is kimegyünk,mert a babának is jó,olyan jókat alszik.


Amúgy 1 hetes volt mikor jött a védőnő és a gyermekorvos. Nem szóltak meg érte, nem is ellenezték,sőt azt mondták teljesen jól csinálom. Csak az öltöztetésben adtak tanácsot,hogy mikor miben vigyem ki.


Viszont most nem a legjobb idő van, ezért én is azt tanácsolom ,hogy fokozatosan vidd ki egyre hosszabb időre. Ma vidd ki 5 percre,holnap 10 percre majd tartsátok ezt kb 3 napig és utána lehet több ha olyan idő van.

4 hetes fiúcska anyukája

2012. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát kivittem 20 percre, remélem nem ártottam vele. Nálunk 12 fok volt. De nem sütött a nap.
2012. nov. 13. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!