Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok már Pine pelenkát...

Használtatok már Pine pelenkát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmék azt használják, meg vannak vele elégedve.

2012. nov. 13. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi a 2-es mérettől használjuk, most 4-est hord a kislányom. Meg vagyok vele elégedve, nem volt vele probléma, nagyon jó az ára is, meg ráadásul ingyen házhoz is szállítják. Legutoljára, amikor vettem, kaptam hozzá törlőkendőt is, meg ami nekem nagyon pozitív, hogy a kinőtt pelusokat kicserélik nagyobbra, ha visszajuttatjuk hozzájuk.
2012. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicserélik a kinőtt méretet? Ilyet még nem is hallottam. Köszönöm a választ.
2012. nov. 13. 13:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Ingyen házhoz szállítják? Akkor ezek szerint internetről vetted?
2012. nov. 13. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, internetről rendelek, úgy nekem egyszerűbb. Igen, kicserélik, én is a weboldalon olvastam, meg is örültem neki nagyon, mert ilyet még én sem láttam. Itt tudsz utánaolvasni: [link]
2012. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. nov. 13. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:

off.

gumírozott a pelus?

2012. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pelus nem rugalmas azért, hogy a babáknak ne legyen állandó nyomás alatt a keringése. A ragasztócsíkkal amúgy nagyon jól be lehet állítani.
2012. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!