Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudtatok babátokkal...

Mikor tudtatok babátokkal elindulni babakocsi nélkül, mondjuk a boltba?

Figyelt kérdés
Mikor tudtál buszra szállni vele babakocsi nélkül?
2012. nov. 13. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éves volt.
2012. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 11 hósan kezdett el menni önállóan.


Szembe lévö boltba 13-14 hósan már babakocsi nélkül mentünk. habár nagy élmény nem volt mert elakart rohangálni, de lassan megtanulta hogy mit szabad mit nem.

1,5 évesen már gond nélkül sétáltunk be a boltba (elöte azért akadtak hisztik).

ha csak 1 gyerek van buszra is simán tudsz szállni vele ha elindul.

2012. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

2 hónaposan,kenguruval vittem,nem szerettem a babakocsit hurcolni,nehezen fért a kocsiba (személykocsiba) a babakocsi egyébként is,egyszerűbb volt kézben/kenguruban vinni.

Onnantól hogy megült magától,elvolt a kosár gyerekülésében is

2012. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elkezdett menni,stabilan,teljesen önállóan, 14-15 hónapos kora körül,akkor mindig sétáltattam, hogy szokja,de azért vittem a babakocsit.Mikor 17 hónapos lett, teherbe estem a tesóval,akkor tettem el végleg a kocsit, mert nehéz volt kiszedni a tárolóból,levinni a lépcsőn,aztán visszahozni...

Most 2 éves,azóta nagyon szépen sétál hosszabb távokra is elmegyünk.

2012. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most 2 éves a fiam, de már idejét sem tudom, hogy mikor használtuk utoljára a babakocsit. Amióta stabilan motorozik, 15-16 hónapos kora óta, azóta azt használjuk. Szerencsém van, mert szófogadó, mellettem halad, megáll, ha kérem. Ha nincs kedve a motorhoz, akkor van egy tolókaros triciklije, azzal megyünk a boltba.

Vidéken élünk, nem buszozunk. Autóval járunk, ha nagy bevásárlásra megyünk, vagy több órás kirándulásra, akkor sem visszük a babakocsit.

2012. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most 15 hónapos a lányom, két hónapja jár. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy azóta hányszor vettük elő a babakocsit.

Mindig meg is csodálják az utcán, mert ritkán találkoznak ilyen pici gyerekkel, aki a saját lábán megy.

2012. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13 hónaposan indult el önállóan. Onnantól mindig úgy intéztem a vásárlást, hogy minden nap mehessünk a közeli boltba valamiért. Mindig hozta a saját kis kosárkáját. Hosszabb utakra akkor még babakocsiba raktam. 22 hónapos volt, mikor végleg a szekrény tetejére került a járgány, azóta rendületlenül gyalogol és tömegközlekedik.
2012. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!