Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudtad, hogy a babád...

Honnan tudtad, hogy a babád most már csak egyszer akar aludni?

Figyelt kérdés
10 hónaposom eddig 3-4óránként aludt, most is viszont este egyre később alszik el. Lehet sok neki a 2 alvás, de amúgy nem bírná ki.
2012. nov. 13. 13:15
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
Pár hete állt át a babám a napi 1x alvásra,most 9 hónapos.Nálunk este 20h-kor már alvás van,reggel 6h-kor kel.Akkor megetetem és visszateszem mert még álmos.Így általában 9h-ig alszik.Ebéd után alszik egy nagyot,még most is.Este 19h-kor már látom rajta hogy álmos,fürdetés tápi aztán alvás.Valahogy magától állt át.
2012. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Juci0320 ***** válasza:

Nekem egyszer csak nem volt hajlandó délután aludni, ha délelőtt letettem. Csak ordított a kiságyában, pedig mindig tudja, ha leteszem oda, akkor alvás van.

Azóta délelőtt nem altatom. Eleinte korábban ebédeltettem, és rögtön utána alvás. Most délben eszik, utána majdnem 2 órát alszik.

Nekünk is kb 10 hónap körül állt át.

2012. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Onnan tudtam, hogy - az akkor 10 hónaposom - délelőtt már csak 15 perceket aludt, aminek semmi értelme nem volt.
2012. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!