Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez anyukák?...

Mit szóltok ehhez anyukák? Tetszik vagy nem? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 13. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg furcsa, de nekem 2 éves kislányom mikor megszületett a tesó simán elkezdte a bébiét szoptatni. felhúzta a polóját majd figyelt engem erösen és oda tette a babáját. aztán már a szoptatós párna is kellett neki. én nem tiltottam meg, ezt addig csinálta míg szoptattam a tesót.
2012. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kivetnivalót nem találok benne, ha lehet pisilős, cumizós, mittudomén, milyen baba, ennek is van helye. Bár igazán nem értem, minek _direkte_ ilyen baba, az én lányom a mackót is "szoptatja" ha éhes:D.
2012. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem venném meg!

Kiráz tőle a hideg!

2012. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát én tuti nem vennék ilyet a lányomnak. A linkben olvastam, hogy egy felháborodott szülő azt nyilatkozta, hogy ráér a lánya még elsajátitani a szoptatást. Igaza van!
2012. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Jaj. Éppen az a probléma soksok szoptatási dologban, abban, pl. hogy az anyáknak nincs bizodalmuk magukban, abban, hogy a WC- be küldik az anyákat szoptatni, ... hogy manapság egy gyerek felnőhet úgy, hogy az élet természetes velejáróit, mint pl. egy csecsemő etetése, nem lát. Sehol, semmikor.

Igazán nem értem mi a felháborító ebben:(.

2012. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen rendben van. Pontosan azért olyan idegen a mai nőnek a szoptatás és utasítja el a környezet mert nem a szocializáció része.Az meg hogy többféle rasszból is kapható külön kedves.
2012. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem háborodok fel rajta de nem is vennék kifejezetten ilyet. Nekem 3 gyerekem van, fiú,lány, fiú elosztásban:) Mikor szoptattam az épp pici babát, akkor a fiam is és a lányom is eljátszotta hogy ők is szoptatnak macit, babát stb.

Semmi extrát nem találok ebben, minek ehhez külön baba...

2012. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

mint az elsőnél


csak éppen a fiú unokatesók csinálták ezt a macival :-)))))

de külön babát nem vennék e miatt

cuppogni a gyerekek is tudnak :-)

2012. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez a téma nagyon is érdekli a gyerekeket, és a játék is lekötné őket. Izgalmasnak tartanák, főleg, ha születne épp egy kisbaba a környezetükben:)
2012. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

pénz,pénz,pénz....

Engem nem az háborít fel, hogy szoptatós babát árulnak, hanem hogy lassan a túl sok játékkal teljesen szétnyomják a gyerek fantáziáját!!Miért kéne ilyet venni???Amelyik gyerek nem lát szoptatást,azt nem érdekli, aki meg lát,az megoldja a maga módján, a saját értelmi szintjén úgy, ahogy felfogja ezt az egész dolgot.odateszi magához a picit,szoptatja, de nem kellenek ehhez külön kellékek, főleg nem 21ezer ft értékben!!!!

Egy mai gyerek játszószobája így is általában tele van ilyen olyan "értelem fejlesztő", csili-vili, mozgó-zenélő játékkal, gyakorlatilag a mai gyerekek nem is tudnak mér kint a szabadban mit kezdeni egy bottal meg egy kaviccsal...

Nem azt mondom, hogy nem kell játék, vannak nagyon jók, de ez pont a totál fölösleges kategória szerintem.

2012. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!