Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez elég neki? Kaja kérdés

Ez elég neki? Kaja kérdés

Figyelt kérdés
2 hónapos babám 90 ml-t eszik meg egyszerre.Ha többet csinálok vagy nem eszi meg mind,vagy kihányja.És a 90 ml miatt 2-2,5 óránként kér újra enni.Nem eszik túl keveset?
2012. nov. 14. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
minden gyermeknek más az igénye. A te babád nem nagy étkű, ez még nem baj. Főleg, hogy írod, a többletet kibüfizi. Ha éhes lenne, enne többet. A lányom is ilyen volt, kutya baja, egyszerűen ő ilyen típus. Ne aggódj :-) azért próbáld meg egy icipicit eltolni az evéseket, hátha rájön, hogy nem kaphat 2 óránként, és többet fog enni, neki ez így kényelmes:-)
2012. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De 2 óra elteltével csak sír és sír,mert éhes...Akkor 1 óra hosszát hagyjam hogy sírjon??Vagy mennyit?
2012. nov. 14. 10:24
 3/10 anonim ***** válasza:
nem! :-) nálunk is ez volt a helyzet, ezért amit nekem tanácsoltak ezt írom: először 5-majd 10 perccel kell meghosszabbítani a várakozást evéshez. Volt, hogy egy nap minden etetésnél 2 óra 10 perc telt el. Másnap már 2 óra 15 perc. Majd eljutottunk oda(sok-sok-sok nap után) hogy 2 és fél óra is eltelt 2 evés közt és még el is aludt evés előtt! A fiam iszonyúan hízott, pedig csak anyatejes volt, ezért nekünk muszáj volt kitolni a szüneteket. A fiam is sírt, akkor egy kis vizet ivott, vagy teát, azzal kihúztuk a következő etetésig. Nehéz, persze, de így nem tudja megemészteni a pici pocija a tejet, mire ráeszi a következő adagot és ez miatt is fájhat a pocija:-(
2012. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mara Acoma ***** válasza:
Ha rendesen gyarapodik a babóca, akkor ne foglalkozz vele, hogy mennyit eszik és hányszor! Azzal se foglalkozz,amit a védőnő mond, mert csak a betanult dumát nyomja! Az Én babám 50-60ml-t evett, kb 2 óránként és semmi baja sem lett, szépen cseperedett :) A lányom pedig simán bevágott egy cumisüveg kaját, és 4 órát csendben volt. Nincs két egyforma baba, azt ne feledd:) Ha éhes akkor jelez, nyugodtan etesd az igénye szerint. DE! mondom, csak is akkor, ha normálisan gyarapszik és nincs semmi gebasz vele.
2012. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Majd akkor én is megpróbálkozok így ahogy te!
2012. nov. 14. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:
nem lesz könnyű, mert lesz, hogy mindketten egyszerre fogtok sírni, de nem is lehetetlen! :-) muszáj neki is megemészteni az előző adagot, hogy ne fájjon a poci! :-) sok sikert! És kitartást....
2012. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig jól gyarapszik.Van itthon mérlegünk amivel lemérjünk minden kedden és 1 hét alatt kb mindig 35-40-45 dekákat hízik.Akkor az jó?
2012. nov. 14. 10:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja,meg 9 hét alatt 9 cm-t nőtt.Az is elegendő?Elfogadható?
2012. nov. 14. 10:34
 9/10 anonim ***** válasza:
:-) persze, hogy jó! :-) ne aggódj, minden gyermek más, nem eszünk mi sem egyforma adagokat, a lányom (akiről írtam)többet eszik, mint én, és mégis vékonyka, a fiam, meg alig eszik és mégis egy éves létére 15 kilón felül van.. gondolom a védőnő is szólt volna,ha azt látná, hogy keveset gyarapszik, de ilyen hízás mellett nincs oka! :-)
2012. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 14. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!