Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ültetni ha mászik, felül?

Lehet ültetni ha mászik, felül?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kisfiam. Mászik, de csak támaszkodva ül fel egyedül. Ha leültetem támaszkodás nélkül is megül.

Azért kérdezem, mert a babakocsiban letört az a rész ami 30 fokban van. Csak vízszintesre vagy függőlegesre tudom állítani.


2012. nov. 14. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 10 hónaposnak már elég erős a háta. Gondolom nem órákra akarod ültetni :)
2012. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ültetheted. A lányom 8 hós korától ül a kocsiban.
2012. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát, csak a séta erejéig, viszont ha jó idő van az el szokott tartani 1-1,5 órát. (Bár nem igazán lesz már jó idő, sajnos. :)
2012. nov. 14. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem lehet

onnantól, hogy felült a fiam, ha akartam se volt máshogy, csak ülve, függetlenül, hogy az elején csak támaszkodott

2012. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon tetszett neki, hogy nézelődhet. :) Azóta már támaszkodás nélkül is ül. :)
2012. nov. 15. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!