Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálás során ti...

A hozzátáplálás során ti adtok tejpépet anyatejes babátoknak? Mi a véleményetek a tejpépről?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én adtam, sőt azzal kezdtük. Az állaga és az íze is könnyen elfogadhatóvá teszi a Babiknak.


Humana tejmentesekkel indítottunk, kicsit féltem a tehéntej-alapúaktól.

2012. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is adom neki, és imádja.

3 fiú anyuja

2012. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi is szeretjük.estére is adom,jól megtelíti a pocakját,jól alszik tőle.(még nekem is ízlik)
2012. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem adtam, nem adok egyiknek sem. Feleslegesnek tartom. Egy éves kor fölött tejbe zabkása, tejbe köleskása, tejbegríz, amit adtam, addig meg úgyis az anyatej a fő táplálékuk. Másrészt én nem is nagyon adtam kanalas, pürés dolgokat egyáltalán. Igény szerinti hozzátáplálást csinálok a másodikkal, és azt csináltam az elsővel is, nekünk az nagyon bevált.
2012. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Én nem adtam és nem is fogok, mert anyatejes a babám, ezért feleslegesnek tartom, hogy tápszer alapú ételt adjak neki. Úgy csinálom mint az utolsó válaszoló, valamint túrót, joghurtot keverek a gyümijébe.

Gabonapépet szoktam adni, az nagyon egészséges.

2012. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én adok, most kezdtük pár napja, az utolsó előtti étkezés egy része ebből van (HA rizspép). A tejjel már nem lakik jól, állandóan ébred éjszaka, de se fagyasztott se frissen fejt tejet és tászert sem hajlandó megenni, ezt viszont szereti.

5 hós

2012. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kicsit műnek érzem (elnézést mindenkitől, aki szerint ez jó), de kaptam 3 ízben is 1-1 adagnyi mintát. Nem rajongott egyikért sem a babám, így engem sem érdekelt tovább a téma. Adtam azt, amit az előttem válaszolók már felsoroltak. De barátnőm babája imádja, sőt mondhatjuk, hogy nagy kedvenc a tejpép.
2012. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!