Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól cseréljük le a...

Mikortól cseréljük le a rácsos ágyat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget kérnék tőletek az általam írt kérdés kapcsán! 13,5 hós lányom, ha áll a rácsos ágyban, már a csak a mellkasáig ér, nem lehet lentebb rakni. Szerintetek mikortól kapjon úgy ágyat? Ha hisztizik, lábujjhegyre áll, derékig ki van belőle!


2012. nov. 14. 12:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
javítanék: majdnem derékig kilóg belőle :(
2012. nov. 14. 12:45
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lecserélhetitek már most a kiságyat leesésgátlós ágyra. Csak meg kell tanítani neki, hogy ott nem állhat fel, stb.
2012. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2012. nov. 14. 12:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lecserélhetitek:), mi is egy évesen vettük le a rácsot:). A biztonság kedvéért tettem egy paplant a földre, leesés esetére de sosem gurult le:).
2012. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm! :) épp nézegetem, melyik lenne a jó. Amin középen van a lelépő, vagy a lábrésznél?! Gondolom, ez utóbbi..?! Hány cm-es matracot ajánlotok?
2012. nov. 14. 12:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kiságyon, miután leszedtük a rácsot, nem volt leesésgátló, aztán már a heverőn sem:). Szóval ezt nem tudom, leesésgátló nélkül sem történt baleset:). Ismerős családoknál olyan van, amin a lábrésznél van a nyílás.
2012. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi idősnél még nem cserélném le.

Nem tudom milyen ágyatok van, vagy extrém nagy a lányod. :o)

Nálunk 2-3 éves korig abban alszanak, én a kivehető rácsokat szoktam kivenni olyan másfél évesen, akkor már meg lehet tanítani arra, hogy bent maradjon, amikor alvás van. Viszont olyan "hevesen aludtak" a lányaim, hogy nem lett volna elég még a leesés gátló.

2012. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam 26 hónaposan kapott leesés gátlós gyerekágyat. Addig köszönte szépen jól el volt a kisággyal. Az első jel az volt, hogy megpróbált átmászni a rácson. Felállt, és az egyik lábát át akarta dobni, de csak a rács tetejére tudta felrakni. Na akkor már mennie kellett a kiságynak.
2012. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam nagyjából 18 hónapos volt, mikor leesésgátlós kiságyat kapott. Nem volt baj a rácsos ággyal, csak már terhes voltam a kistesóval és nem akartuk az utolsó pillanatban kezdeni az átszoktatást. Az első perctől kezdve szereti az új ágyát.
2012. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Nem extrém nagy a babám, hanem a kiságy 'kicsi', ami közel 50éves, abban aludt annak idején anyósom, a férjem és a sógornőm, szóval ez egy nagyon régi kiságy, ami fel lett újítva, klasszikus, régies, nekünk nagyon tetszett. Ezen csak 2állítható fokozat van.

Ezért érdekes kicsit, és tettem fel a kérdést!

Köszönöm tényleg!

2012. nov. 15. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!