Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól aludt napi 1-szer a...

Mikortól aludt napi 1-szer a babátok? Az én kislányom 1 éves lesz és mostanában a délutáni alvás kín keserves. Hiszti, ordítás és nem akar elaludni. Pedig délelőtt csak fél órát alszik.

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyéim 9-10 hónapos koruktól. Szerintem próbáld meg a délelőttit kihagyni, hátha javul a helyzet.
2012. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Extranagyalvó lányom 18-19hósan kezdett el egyet aludni.

Lehet h nálatok itt az ideje h kimaradjon az a fél óra pihenés délelőtt így kellően elfárad a déli alvásra. Ha átbillen a holtponton a délelőtti alvás idején, újra pörög és bírná délig, 1ig.

2012. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kora körül. Nálunk úgy kezdődött, hogy délelőtt még nem volt elég fáradt, egyre inkább csúszott dél felé a délelőtti, így a délutáni meg estére. Viszont így este nem lehetett agyoncsapni sem. :) Akkor mondta a védőnő, hogy valószínűleg kezd átállni. Így a délelőttit elhagytuk, délben aludt és aztán már csak este. Ahogy telt az idő, úgy a déli alvása szépen átcsúszott a délutánra. Tehát nem úgy, hogy egyik napról a másikra abbahagytuk a délelőttit, hanem addig maradt ébren, amíg bírta. Ha már nagyon nyűgös volt, akkor altattam. Elég hamar ment az átállás.
2012. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Juci0320 ***** válasza:
100%
Nekem ugyanígy volt, mint nálad. Kihagytam a délelőtti alvást. Délben ebédel, utána alszik. Ez kb 10 hónapos korában volt. Most 13 hónapos, és 1,5 v 2 órát alszik ebéd után.
2012. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13 hónaposan volt így, egy alvás kevés volt, kettő sok. Akkor kezdtem el, hogy nem fektettem le délelőtt, de hamarabb ebédelt, és utána ágyba dugtam, mert addigra elálmosodott. Aztán szépen megszokta, és az ebéd is egyre későbbre tolódott.
2012. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!