Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek a 4...

Van itt olyan akinek a 4 hónapos babája csak max 2szer fél órát alszik napközben?

Figyelt kérdés
Ezt csinálja kb. 2 hónapos kora óta, lehetetlen elaltatni. Éjjel alszik, de nappal...és persze emiatt mindig nyűgös!
2012. nov. 14. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen az én most 5 hónaposom is ezt csinálja kb 2 hónapja.

Ő is nyűgi, de cserében este 8-tól, reggel 6-7óráig alszik.

2012. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lányom volt ilyen. Megoldást nem találtam, kibekkeltem valahogy ezt az időszakot, nehéz volt. 9 hónapos kora körül átállt a napi 1 alvásra, utána nagyon sokat javult a helyzet. Viszont elég hamar leszokott arról az 1 alvásról is, még az oviban se nagyon aludt.


Gondolom, a te babád is nagyon-nagyon érdeklődő, kíváncsi, inkább nem alszik, csak nehogy lemaradjon valamiről. Sovány vigasz a pillanatnyi helyzetben, hogy állítólag az ilyen gyerekek nagyon intelligensek :-))

2012. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lánym is ilyen. "tipikus többemberes" baba, 6 hónapos kora óta 1x 40 percet (ha cicit nyomtam gyorsan a szájába, akkor +40-et), 13 hónapos kora óta meg egyszer sem alszik, igaz, már éjjel legalább végigalussza az éjszakát 20-6/7-ig.

Túl kell élni...

2012. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán nem fárasztod ki eléggé? Nekem ez jutott először eszembe. Egy próbát megér: mindig kösd le valamivel, játssz vele sokkal többet mint eddig, és akkor hátha elfárad, és legalább a délutáni alvásra rászokik :) De lehet ő ilyen beállítottságú baba!
2012. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon sokat játszom vele, elaltatni sem hagyja magát, állandóan egy pózban vitetné magát, úgy sasolja a lakásban lévő dolgokat!:D

Sajnos pár percig sincs el egyedül, fárasztó és nincs időm semmire.

Már arra is gondoltam, h veszek egy babakocsit bentre, csak hát egy lakásban elég érdekes lenne azt tologatni.:D

2012. nov. 14. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt az én Fiam :-))

Őt aztán egy percre nem lehetett hintába, pihenőszékbe, babakocsiba, játszószőnyegre tenni ... Nappal 2x20-30 perceket aludt, és még éjjel is fent volt legalább 3-4x.

Most 19 hónapos, már csak 1x alszik nappal kb. 1,5 órát, és 10 hónapos korától nagyjából átalussza az éjszakát.

Ezt az időszakot tényleg csak túlélni lehet! (meg ha szerencséd van, akkor van segítséged, aki rázza a fenekét ... A Fiamat mindig függőlegesen magam előtt, arccal kifelé kellett tartani és így föl-le rázogatni ... Így hagyta abba az ordítást :-)

2012. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is, az én lányom is ezt a pózt viseli el csak!:P
2012. nov. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!