Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ilyenkor felkeltsem?

Most ilyenkor felkeltsem?

Figyelt kérdés

Babám eddig 3-4 óránként automatikusan riasztott éjjel, hogy éhes, felébredve nagyon erősen sírt. (másért ritkán sír)megetettem, szépen vissza aludt több kevesebb segítséggel. Újabban volt, hogy kibírt 4-5 órát is éjjel már, de közben viszont azt csinálja, hogy azokban az órákban, amikor letelne a három, illetve később a négy óra, sírdogál, és adja az e-e hangokat, (ezeket mondja mindig,mikor éhes) de nem ébred fel, hanem álmában csinálja. Próbáltam, hogy hagyom őt, akkor 4 vagy 5 órára az előző evésre végül valóban felkelve ordított, ahogy régen is. Most azt próbáltam ki, hogy az álomban sírdogálásra odamentem, kivettem és megpróbáltam felkelteni, megetettem, gondoltam visszateszem és alszik tovább. De evés után felébredt, és követelte a kaját (neki ez olyan lehetett, mintha nem is evett volna)

Most az álomban sírdogálásra hogy reagáljak? Hagyjam amíg tényleg ébren nem kéri az ételt?

A kora 7 hetes, a súlya totál rendben van.

Köszi, bocsi a hosszért


2012. nov. 14. 15:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Kimaradt: megpróbáltam felkelteni most éjjel, de nem lehetett, hanem álmában evett.
2012. nov. 14. 15:50
 2/4 A kérdező kommentje:
most nem szoptattam, csak a tápszert adtam neki cumisüvegből, mert már nagyon nehezen viselem az éjszakázást.
2012. nov. 14. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ébreszd fel egyáltalán éjszaka a babádat, ha álmában sírdogál, hagyd vagy csak simogasd meg, ha tényleg éhes, úgyis felébred.
2012. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem se ébreszd fel, ha már ébren van (nyitva a szeme) akkor lehet etetni, ameddig alszik, aludjon. Akkor is ha közben nyüszög.
2012. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!