Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámnak még mindig...

4 hónapos babámnak még mindig van szájremegése, más is tapasztalt hasonlót ilyen korban?

Figyelt kérdés
Elvileg 3 hónapos korig normális, holnap megyünk a dokihoz, de azért kíváncsi vagyok más tapasztalataira is!
2012. nov. 14. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem vettem észre egyszer sem hogy remegett vna a kicsim szája.4,5 hós...
2012. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igaz, hogy a kisfiam csak egy hete múlt 3 hónapos, de még neki is remeg a szája. Majd légyszi írd meg, mit mondott a doki, engem is aggaszt. Köszi
2012. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megírom persze, gondolom mehetünk a neurológiára. Remélem nem lesz baj nálatok sem!

Hnap írok!

2012. nov. 14. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam koraszulott, neki is remegett a szaja, sot a laba is neha. Orvos szerint idegrendszeri fejletlenseg, ami minden babanal igy van ugye. 5 honapos a babam de mar joideje nem remeg semmije. Igen, eselyes h elkuld neurologiara. De szerintem ebben a korban meg talan normalis. Nem lesz semmi baj :)
2012. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ neked is! Az én lányom is csak ezt az egy pózt viseli el!:)

A Bethesda gyermekkórházba kell menni neurológiai kivizsgálásra, a védőnő szerint 99%, hogy nincs gond, de így legalább megnyugszunk! Holnap kérek időpontot!

Szép délutánt mindenkinek!

2012. nov. 15. 15:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, a második mondatot nem ide...!:P
2012. nov. 15. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!