Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos babam este nem akar...

5 honapos babam este nem akar enni! Miert van ez?

Figyelt kérdés
Par napja a kislanyom este lefekves elott nem akar enni pedig tudom hogy ehes.3-4 orankent kap enni es ma is furdes utan mar hisztizett tudtam h ehes meg faradt evett egy kicsit aztan kiuti az uveget a kezembol utana meg sir h mirt vettem el megint eszik egy kicsit megint megfesziti magat es eluti az uveget.Nagy nehezen megeszi igy a felet utana berakom az agyba de persze nem alszik mert ehes aztan varok egy kicsit 15 percet kiveszem es akkor szepen megeszi mind es el is alszik alltalaban.Volt valakinek hasonlo a babajaval?

2012. nov. 14. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem volt, de nem kellett 15 perc. nem evett hiszti, leraktam szépen, csend volt de 2-3perc múlva már üvöltött is a kajáért, na aztán szépen becuppantotta. én akkor a fogára gyanakodtam de még most sincs egy sem :/. kitartás az én lányom csak párszor játszotta el, azóta se szerencsére :)
2012. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt ilyen a lányommal. Nálunk az volt a probléma, hogy vagy nagyon fáradt volt, vagy túlpörgött. Nálunk az vált be, hogy lefektettem és 5 perc múlva mikor már lenyugodott megetettem. Mindig kíszívta az összes tápszert a cumisüvegből:) Szerintem egy próbát megér:)
2012. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat lehet hogy tenyleg a faradsag az ok mert ma voltunk uszni es utana mindig olyan jot aludt de ma nem aludt csak 20 percet delutan.Es az is lehet hogy tulporog mert mert par napja elkezdett kuszni es nagyon tetszik neki fulig er a szaja meg egyfolytaba ullni akar meg azt h allitsam fel es lehet h ezektol felporogott.Nem is gondoltam erre...koszonom:)
2012. nov. 14. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nálunk is aktulási probléma, csak sajnos már hetek óta tart...Kislányom négy hónapos. Nem igazán találom a megoldást, mert csak 4 óránként akar enni, viszont 2,5 órás alvás után se eszik rendesen. Már kicseréltem a cumisüveget, más tápszer kap, de valami mégse jó, nagyon tanácstalan vagyok.
2012. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nalunk csak este csinalja ezt szerencsere de sokkal rosszabbul eszik es azt is eszrevettem h nem szereti ha elfektetem es azert sem eszik fel akar ullni es erolkodik egyfolytaba.Ha felultem akkor szebben eszik de ugy sem az igazi.Bar azt mondjak vannak periodusok es sokat valtoznak remelem helyre all a rend nalatok is!!!
2012. nov. 15. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!