Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szereti a babátok a mássz...

Szereti a babátok a mássz utánam micimackót? Ér valamit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerette, csak viszonylag rövid időn belül kivégezte szerencsétlen párát! Mikot utolérte mindig leteperte, és egy idő után már csak nyekergett szegény! ;)
2012. nov. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor még olyan pici volt, hogy mászni tanult, akkor félt tőle, amikor már nagyobb volt (járt), akkor meg ahányszor utolérte, akkor a fülénél fogva elkapta és meggyepálta :) soha semelyik játékát nem verte, dobálta, de szegény macit nagyon. Nem vártam meg, hogy tönkretegye, eladtam. Úgyhogy nálunk nem nagyon vált be.
2012. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam ha utolérte ráfeküdt, és ennyi. Szerintem az árához képest tudhatna többet, mi ajándékba kaptuk, én nem vettem volna meg. Ha ilyesmit akarsz venni akkor inkább tanuló kutya legyen.
2012. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem egy barátnőmtől akinek a kislányát nem érdekelte. Az én kisfiam nagyon szerette, nagyonis motiválta a kúszásra majd a mászásra. Később ő is meggyepálta párszor de bírta a kiképzést. Most egy másik barátnőm kisfia mászik után lelkesen. Szóval bevált ott is. :) Vaterán, Jófogáson tuti lehet kapni olcsóbban...
2012. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomat nem érdekelte.Nemrég adtam el.
2012. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!