Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Töltenél fel képet 8-9 hónapos...

Töltenél fel képet 8-9 hónapos babádról?

Figyelt kérdés
Ma találkoztunk egy kisfiúval, válláig ért a haja, az én kislányomnak meg még vágva sem volt, de alig van pár szál szőke hajszála (és állítólag már 3-szor voltak fodrásznál). Tudom, hogy ez változó, de töltenél fel képet a 8-9 hós babádról, hogy neki most milyen a hajzata? :)
2012. nov. 15. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 és fél éves és éppen hogy csak össze bírom neki kötni.

Nekem is mondták hogy vágassam le, de nem mertem mert akkor még ekkora haja sem lenne.

Különben a hajzat függ a génektől is, ha például apukának vagy anyukának vékonyszálú haja van akkor nagy eséllyel a babának is olyan lesz.

Ne aggódj, majd egyszer megnő.:)

2012. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem tennék fel képet a babámról ilyen oldalakra, nagyon sok a beteg lelkű ember...
2012. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Képet nem töltenék fel.

Az én Kisfiam is 8 hónapos, és még a babahaja van, nem is hullott ki, le se vágtuk. Mikor megszületett sokan azt hitték fotók alapján, hogy kopasz. Azóta a hossza nőtt, meg talán kicsit így sűrűsödött is, olyan szőkésbarna színe van. Apukája szőkésbarna (most kopaszra borotválja, de a szemöldökén és a szempilláján látszik), amúgy is nagyon rá hasonlít, hát ebben is.

A szeme meg kék, és nagyon formás, szép Baba, egy Herceg :)

2012. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Képet én sem töltök ide!!

Ez nagyon változó.Az én lányom 7és fél hónapos. Sűrű sötét hajjal született ami már kivilágosodott.Szőkés és ritkább lett. Hosszra olyan, hogy a feje tetején ha nagyon akarnám tudnám coppfolni, de nagyon ritka szóval nem lenne értelme még :) Majd másfél, két évesen! Már alig várom :P

2012. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háááát nyugodj meg mert az én kislányomnak is alig van haja :D Mi is vékony szálú hajuak vagyunk így nem is várok hosszú göndör fürtöket :) Elől van egy 5-ös ecset nagyságu csurija és ennyi :D
2012. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!