Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babának adhatok...

Hat hónapos babának adhatok gesztenyepürét? Milyen gyümölcsöt lehet hozzákeverni? Anyatejes, már sokmindent kóstolt, de most két hét kizárólagos cicizés után (beteg volt) más ízt is próbálnék. (kiváltani nem sikerült még egy étkezést sem)

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 13:57
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
lehet kapni olyan gesztenyemasszát amiben tényleg csak gesztenye van.Almával tudod keverni nyugodtan,mondjuk az én lányom meggyel szereti:) Anyós tesz el minden évben meggyet,így nem a boltit kell megvenni.Leturmixoltam levét is öntöttem hozzá hogy ne legyen száraz.
2012. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, természetesen én is arra a gesztenyére gondoltam, talán helyesebb a gesztenyemassza, mint a -püré. Köszi!
2012. nov. 15. 14:07
 3/4 A kérdező kommentje:
A meggy héját is megkapta? (van kimagozott, fagyasztott meggyem, de héjastól)
2012. nov. 15. 14:08
 4/4 Jégtánc ***** válasza:
Én nem szedtem le róla,nem is látszott a héja mikor botmixerrel turmixoltam
2012. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!